Poliitiliste paskvillide ajastu pidanuks jääma minevikku, aga mõned üritavad nõukastiili tagasi tuua

Repliik,
©Uued Uudised
EKSPRESS GRUPI meediamaja

„Eesti ajakirjanduses valitseb täielik võhiklikkus, mis puudutab USA õiguslikku ja poliitilist korda,“ kirjutab endine Delfi ajakirjanik Heiki Suurkask Postimehe kommentaariumis, „tänane temaatika tõestab seda veelkordselt.“

Heiki Suurkask: „Igal kohtuasjal on keegi, kes oma ameti tõttu ei sobi tunnistajaks, see ei tähenda veel, et ta kurjategija oleks. Poliitiliste paskvillide ajastu pidanuks jääma minevikku. Aga tundub, et tänases Eestis üritavad teatud meediakanalite omanikud nõukastiilis ajakirjandust tagasi tuua. Ja ma ei mõtle siin mitte Linnamäed.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisab, et paraku on ka mõne partei poliitikud üritamas juurutada tüüpilist nõukamentaliteeti, mis eirab igasugust inimlikkust ja moraali.

Ka valdav enamik teisi kommentaare toetavad seda mõtet. Leitakse, et üha enam sarnaneb kogu see lugu koordineeritud rünnakutega rahapesijate poolt, et oma nahka kaitsta. Üks kommentaator täheldab, et „skandaali“ ülespuhujad pole tahtnud aru saada õigussüsteemist laiemalt, sest igal inimesel on õigus kaitsjale, kuid see ei tee veel advokaadist kurjategijat.

One commentOn Poliitiliste paskvillide ajastu pidanuks jääma minevikku, aga mõned üritavad nõukastiili tagasi tuua

  • Avatar
    uskmatu-toomas

    “nõukamentaliteeti, mis eirab igasugust inimlikkust ja moraali.” Julgelt paned ise tühjagi teadmata,olen elanu 45 aastat oma teadlikust elust sellel “nõuka” ajal ja pean tunnistama,et kõik oli kinni inimestes ! Paljud kõrgetel kohtadel töötavad olid palju vastutulelikumad kui tänapäeva ametnikud”-kui sulle minu otsus ei meeldi siis mine kaeba kohtusse” !Eelmisel sellel koledal”nõuka”ajal oli asi hästi
    seatud,et igal suurel ülemusel oli veelgi suurem ülemus kelle käest õiguse saamine ei valmistanud tihti mingit probleemi.
    Muidugi erandina võib tuua need vastu tuult laskjad sest need ei saanud mitte täis pritsitud vaid tihti ka prii leiva peale !

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused