PortoRollo valitsuse äraspidine “rekord” – teist korda nakatumiste poolest maailmas esikohal

Repliik,
©UU
Valitsus, kes peaks vastutama, aga ei võta vastutust.

Praegune valitsuskoalitsioon püstitas oma enam kui üheksakuise valitsemise ajal teise kurva rekordi, olles taas maailmas nakatumise poolest seitsme päeva jooksul esikohal iseseisvate riikide seas.

Märtsis kirjutas portaal Lõunaeestlane: “Eestis kerkis täna reedel, 12. märtsil koroonaviirusega nakatumiste poolest maailmas esimeseks. See on tähelepanuväärne, kui arvestada, et veel aasta tagasi oli Eesti üks väiksema nakatumiste arvuga riike maailmas.”

Nüüd on siis korruptsioonikoalitsioon taas Eesti kurba tippu viinud. Eriline on see, et sama koroonaministriga, kelleks on eelmise valitsuse sotsiaal- ja praeguse valitsuse terviseminister Tanel Kiik, kes ei taha kuidagi ametist loobuda ja see kompetentsemale inimese üle anda. Nagu ka peaminister Kaja Kallas.

“Neil Brüsseli ja WHO puudlitel on vaja etteantud kvoot täis saada, eksperiment lõpuni viia ja keemiakokteilid ära süstida,” kirjutatakse sotsiaalmeedia kommentaarides.

Reformierakond, kes varem valitsedes ei suutnud Eestit kuidagi viie rikkaima riigi hulka viia, kuid viis esikohale nakkuste poolest, nõudis opositsioonis olles alati valitsuserakondadelt vastutuse võtmist, kuid nüüd ise hoidub sellest paaniliselt – isegi vaktsiinide riknemisel jäi süüdi hoone ehitaja. Mõned tuntud susserdajad on küll vastutusrikastelt ametitelt kadunud, aga sedagi senise tegevuse eest vastutust võtmata ja hea hüvitisega.

Täna on väga õigustatud küsimus – kui need käpardid Eestit pandeemias veel juhivad? Kuni oleme ka surnute poolest tipus?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused