Postimees kasutab EKRE nime, et meelitada inimesi kultuuriuudist lugema, köögirubriiki pole veel jõutud

Arvamus, Repliik,
©Uued Uudised
Postimehe ajakirjanike seas on tõelisi vihaõhutajaid. Pilt on illustratiivne.

Kui ikka korra lappama hakkab, siis enam väga pidama ei saa. EKRE-ga võib siduda ühte, teist ja kolmandat, nüüd siis ka pimedate ööde filmifestivali võitnud teost. Ainult köögirubriik on veel jäänud puutumata.

Postimehe kultuuriajakirjanik Hendrik Alla (või mõni teine toimetaja) pealkirjastas uudise PÖFFil peaauhinna võitnud filmi analüüsi ühemõtteliselt „Nii sünnivad EKRE valijad“.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nimelt võitis PÖFFi ihaldusväärseima auhinna Bulgaaria film „Hirm“, mis uurib hirmu ja ebakindluse vorme tänapäeva ühiskonnas.

Abiks ikka, et muidu kultuurikauge lugeja jaoks igavavõitu artikli juures tähelepanu võita. Paneme aga EKRE pealkirja ja inimesed loevad. Ainult, et kõnesoleva linateosega ei ole sel kõigel midagi pistmist.

Kui, siis ehk see osa, mida hindas üks žürii liikimetest: „Tõeliselt kaunis film, kus kombineeritakse kuiva huumorit tänapäeva draamaga. Linateos, mis suudab haruldasel moel olla ühtaegu empaatiline ja samas provotseeriv.“

Tegelikult käib jutt ühest ajast maha jäänud Balkani külakesest, kui saabuvad põgenikud Afganistanist.

Ahjaa, tähekombinatsiooni EKRE loos peale pealkirja ei kohta.

Nii palju siis Postimehe toimetusest, mille päise alla on unustatud lõik Eesti põhiseadusest “…mis peab tagama eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade”.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused