Po(s)timehe uudis: rõhk pole mitte krimiasjal, vaid väidetaval EKRE liikmel

Repliik,
©Scanpix
Postimehest on saanud Potimees, sest väljaanne kannatab verbaalse kõhulahtisuse käes.

Kunagi oli üks nali liiklusuudisest: “Ta astus muretult sõiduteele. Leinama jäid naine ja kaks last.” Po(s)timees võib sama enda stiiliks võtta: “Läks vangi – EKRE liige 2016. aastast.”

Just nimelt nii see sopaväljaanne käitubki – kirjeldatakse üht tüli metsavarguse ümber, mis päädis raketipüstolist tulistamisega, aga kogu loo rõhk on ilmselge: “Ta kuulub äriregistri andmetel 2016. aastast EKRE-sse”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ega muidu see lugu kõmuotsijaid ju ei huvitakski, kui mängus poleks EKRE-t ehk üht väidetavat liiget, kelle erakonnas olekust juhtorganid vist suurt midagi ei teagi.

Õnneks on seesama Po(s)timees vahendanud Rein Langi sõnu: “Mina unistaksin sellisest Eesti ajakirjandusest, kus on vähemalt sadakond ajakirjanikku, kes on tööandja poolt hinnatud, kellel on kõrge palk, kelle järgi joondutakse nii professionaalsete kui ka eetiliste standardite järgi… /…/ see on see, mis peaks olema,” kirjeldas Lang. “Mõned sellised Eestis ka on, aga ülelugemisel kahe käe sõrmi vaja ei ole.”

Po(s)timees, kes ise sellest kirjutab, sellesse nimistusse ei mahu – neile sobib sopalaotuseks kõik, mida mingilgi moel EKRE-ga seostada saab.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused