Presidendi aastapäevakõnele vastates: millega tegeled, armas Kadriorg?

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Kadriorg on muutunud Hädaoruks. Pilt on illustratiivne.

Eesti rahvas tunneb suurt nukrust, kui mõelda, mida kõike võiks ära teha, kui meil oleks normaalne president.

Millega Sa tegeled, armas riigipea? Meil on ju parlamentaarne riik, kus mitte keegi peale rahvaesindajate ei saa teha seadusandlikke otsuseid, ja pole presidendi asi selgitada Riigikogule, mida ja kuidas ta peaks tegema!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

President, palun, tee oma tööd! Kaitse iseenda väärikust, mõista Eesti vajadusi, ära loe rahvale epistlit ja ole rohkem temaga koos, mitte ära edenda meie raha eest poliitturismi Okeaaniast Antarktikani, õpetades nii polüneeslastele kui pingviinidele digiriigi võimalusi.

30 aastat oleme selgelt paremuse poole püüelnud, kuid viimased kaks presidentuuri pole meil riigipeaga vedanud – üks neist oli jänkieestlasest “ärmataja”, teine presidendiks määratud euroametnik, kelle legitiimsusega on asjad mädad.

Kadrioru Pearud teevad oma rahvale suurima võimaliku karuteene – lõhestavad rahvast ja ühiskonda. Millal on president varem olnud opositsiooni, mitte kogu rahva riigipea?

Aga tänapäeval peab siia lõppu kindlasti juurde lisama väikese soovituse ka selle kohta, kuidas tuleviku aimamise vaidlustes tülli minemata Eesti elu edendada.

Igal linnul oma laul. Ainult Kadriorus lõõritatakse laulu, mille noodid on ette kirjutatud kusagil kaugel ja kõrgel, ja see pole Eesti rahvale tuttav laul! Naaskem eestimeelsete lugude juurde!

On olnud haiget tegemise aastad. Tulgu järgmine helgem – 2021. aastal saame uue presidendi, kes on kindlasti mõistlikum, sest hullemaks enam minna ei saa.

Alus: presidendi aastapäeva vihakõne

3 commentsOn Presidendi aastapäevakõnele vastates: millega tegeled, armas Kadriorg?

 • Avatar

  Nagu kommentaariumist nähtub, on kõik valijad oma lemmikparteilaste nägu. Ja mentaliteediga. Kui keegi julgeb teisiti arvata, tuleb labane sõim.. nagu voorimehed… Mitte ühtegi asjalikku ega argumenteeritud väljendust – ainult: idioodid, ajusurnud, ajupestud, lõuga andnud…
  Pole siis ime, et ei saada ühest erudeeritud sõnavõtust aru ja tundub kui hiina keel, mida tuleb veel omakorda sõimama hakata… Igal linnul oma laul, aint jah – varest juba laulma ei õpeta. Kui kraaksub üks, siis kriiskavad kõik…

  • Avatar

   Kes erudeeritult sõna võttis, sooviks küsida? Kas pead silmas vaimuhaiguse käes vaevlevat härra smanjovat? Mis puutub rahva lõhestamisse, siis teeb seda just nimelt opositsioon ja meie määratud president, kas teil “liberaalidel” puudub tõesti võime ennast peeglist näha, kas teil pole kübekestki enesekriitikat? EKRE ajab rahvusluse rida ja on teinud seda alati, rahva lõhestamine opositsiooni, meedia ja kadrioru poolt algas täistuuridel siis kui EKRE valitsusse sai. Saage aru, et enamus inimesi ei mõtle nagu teie ja teie käes ei ole tõemonopoli ja üleüldse meenutate te oma käitumiselt pigem kasulikke idioote. Ja mis puutub teisiti arvamisse, siis teie oma liberaalses vihas ei saa kuidagi leppida, et inimesed teist teisiti mõtlevad.

 • Avatar

  Armas Kadriorg tegeleb võib-olla küsimusega kuidas ebasobiv isik presidenditoolil referendumiga tagasi kutsuda ning presidendi auraha kandja demokraatliku rahvahääletusega valida.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused