Priit Tali: Reformimeelse mõtisklus – kas Kaja Kallas ongi meie top-level?

Repliik, Satiir,
Peaminister peaks teistest erakonna poliitikutest peajagu üle olema – ja see näitab Reformierakonna taset.

„Mina olen elupõline ja andunud Reformierakonna valija.

Oot-oot! Rahu! See „mina“ ei ole mitte käesoleva nupukese autor. See „mina“ on selle loo minategelane, kellel ei ole autoriga vähimatki pistmist. Nad ei tunne teineteist, ei ole kunagi kohtunud, nad ei meenuta teineteist, nad on erinevat sugu (vist), täiesti eraldiseisvad olevused.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Niisiis. Ma olen elupõline ja andunud Reformierakonna valija.

Viimasel ajal üha sagedamini mina, oravate valija, jään mõtlema (ja mõelda mulle vahel ikka meeldib) ja mõtisklen sellises suunas, et igati loogiliselt ja loomuomaselt tõstab erakond ennast juhtima ja esindama parima ja võimekaima poja/tütre liikmete seast.

Kellegi, kes on olemasoleva „toormaterjali“ seas kõige sädelevam, suutlikum, kompetentsem, teovõimelisem. See on ju loomulik, see on ainuõige, teisiti ei saakski!

Ja kui ma (oravate valijana) edasi mõtisklen ning kõrvutan eelnevat mõttekäiku reaalse elu ja aktuaalse riigijuhtimisega, siis jõuan lõpuks paratamatu järelduseni – ülejäänud Reformierakonna tegijad ei anna ka seda taset välja, mida nende praegune juht esindab ja näitab.

Sest eriliselt jabur oleks ju arvata, et nad valisid teadlikult endi seast ehku peale suvalise ullikese lootusega, et „äkki ta meile liiga palju häbi ei tee.“ Niisugust lollust ma küll kuidagi ei usu.

Jääb üle ainus loogilisena tunduv tõdemus – selline ONGI selle partei top-level. Ja kõigi ülejäänute suutlikkus on seega veel …

Ai-ai!

Ja siis ma, pikaajaline oravate valija, mõtlen veel ja arvan, et järgmine kord ma neid enam küll ei vali. Tahaks ju ikkagi vaimset, moraalset, loogilist ja muud kvaliteeti ning teovõimet.

Piinlik lugu küll, aga … Vaatame, kes seal sotside pundis kenama näoga võiks olla.“

Reformimeelsust refereeris Priit Tali

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused