Priit Tali: Siim Kallas tunnistas, et Reformierakond pole võimule naasmiseks valmis

Repliik,
©UU
Siim Kallas otsustas veelkord EKRE-t tõrvata.

Uute Uudiste kaasautor Priit Tali ütleb, et Reformierakonna veteranpoliitik tahtis ajada asjalikku juttu, aga välja tuli see, mis alati – vihakõne ja sopaloopimine.

“Siim Kallas põrutab Ekspressis naiivsuseni lihtsustatud tiraadi EKRE pihta. Muuhulgas mainib ta seal Reformierakonna kiituseks ühte mõtet lausa kaks korda – „Avaliku arvamuse küsitlused näitavad, et meie toetajad on need, kes üldiselt on Eesti Vabariigiga rahul – haritumad, jõukamad.“ „Küsitlused näitavad, et meie ümber koonduvad inimesed, kes on tänase Eestiga enam-vähem rahul“.

Ja sellist ideed ei paista tal endiselt tekkivat, et ehk mõtleks lõpuks ometi ka neile inimestele, kes EI OLE praeguse elu ja seniste arengutega „üldiselt“ ja „enam-vähem“ rahul. Ning see näitab vaid ühte – ei ole, no ei ole oravad veel valmis võimu ligi naasma.”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused