Rahvuskonservatiivide seiskohad leiavad üha enam poolehoidjaid, sotsialismi pealetung koos oma idiootsustega ei jäta muud võimalust

Repliik,
- Updated
©Scanpix.
Kes mõtleb must-valgelt.

Pärast seda, kui Eesti Konservatiivne Rahvaerakond avalikustas oma ambitsioonid tõusta tulevikus peaministriparteiks, hakkas meedia nuputama, kust leiab erakond lisaks vajalikke toetajaid. Murelikust vasakmeediast võib aru saada, sest selline areng ei pruugi neile meeldida, kuid asjata muretsetakse. EKRE võimulolek ja seal püsimine teeb elu ainult paremaks.

Elu ise on seni näidanud, et paljud asjad, mille eest rahvuskonservatiivid on seisnud ja mida välja öelnud, on osutunud aja möödudes tõeseks, ehkki neid ütlemisi ja tegutsemisi on kritiseeritud või välja naerdud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõige ehedam näide on praegu maailmas pead tõstnud rassihüsteeria, millel on põhiliselt kaks negatiivset poolt: üks on see, et selle võitluse varjus tehakse pehmelt öeldes kuritegusid, mille alla kuulub vandaalitsemine, süütute inimeste ründamine, politseivastane vägivald kuni terrorismiaktideni välja; teine on see, et kogu see võitlus on kaasa toonud täiesti idiootsed otsused erinevates eluvaldkondades, mis veel mõni aeg tagasi sobisid huumorirubriiki. Siin võib nimetada kas või seda, et mõni firma on lõpetanud nahavalgendajate tootmise või seda, et Mercedese vormelautod värviti hõbedase asemel mustaks.

Ning selles hea ja kurja võitluses, kus vasakpoolsed lällajad üritavad kõikidel võimalikel ja võimatutel viisidel maha suruda populaarsust koguvaid parempoolseid jõude, on oma absurdsuses ja vaenulikkuses jõudnud selleni, et ka senised sallijad ja tolerandid on nägijaks saanud ning hakanud sellise groteskse kuju võtnud liberaalset pealtungi hukka mõistma.

Seda on hästi näha lapates kas või meie endi sotsiaalmeedia keskkondi, kus väga paljud inimesed (kultuuriinimesed, isegi ajakirjanikud), kes seni olid põhimõttelised ekrevastased, jagavad üha enam neis küsimustes EKRE seisukohti, millest rahvuskonservatiivid on ammu kõnelenud.

Samamoodi on ühiskonnas arvamused lahku läinud ahistamisteemades, näiteks Aivar Mäe juhtumi puhul. Ja siin ei jookse arvamuste lahusus konservatiivide ja liberaalide vahel, vaid hoopis kusagil mujal.

Siit võib leida ka vastuse loo alguses esitatud küsimusele, kust leiab EKRE endale lisapoolehoidjaid.

Mis puutub paljuräägitud ühiskonna polariseerimisse, siis just siin on vasakmarksistid meistrid piire tõmbama ja viha käivitama, kuigi nende hüsteeriline vastupealetung on teatud kohtadest koordineeritud ja juhitud.

Igatahes hoiavad parempoolsed (Eesti kontekstis rahvuskonservatiivid) oma kindlat joont, mis pikas perspektiivis ongi õigeks osutunud, nagu elu on näidanud. Ning tänu sellele tasakaalukeelele saame hoida maailma päris hulluks minemast, et sotsialismi pealetung koos nende idiootsustega eemal hoida.

UU

6 commentsOn Rahvuskonservatiivide seiskohad leiavad üha enam poolehoidjaid, sotsialismi pealetung koos oma idiootsustega ei jäta muud võimalust

 • Avatar
  Indrek Silver Einberg

  Tõtt öelda pole ka midagi imestada ameeriklaste kummaliste reaktsioonide üle. Neegritest elanikkond püüti võsast või puu otsast ja valgete asukate populatsioon sai omakorda aluse Mayflower`l saabunuist, kes omakorda olid … noh teadagi kes.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Tänapäeval on moeasi kahepalgelisus,topeltmoraal ja eriti Ameerikas ! Mustade elud loevad ja süüdi on kõik valged ? Tegelikkuses sai kõik alguse aafrika endi suguharupealikutest kes müüsid oma enda kaasmaalasi orjakauplejatele !Must võib musta müüa aga ……

 • Avatar
  Marju Õunpuu

  Ma pakun, et järgmistel valimistel, nii kohalike kui riigikogu omadel, tõuseb tähtsamaks kaalukeeleks hoopis keskonnaküsimus fosforiit, tuumajaam, mets ja kõik muu, elamisväärne elukeskkond laiemalt. Ja see, kas loodusvarade vastu saadav raha toob ikka õnne õuele, kui selle eest peab hakkama ostma joogikõlbuliku vett, ravima järjest rohkem järjest raskemaid haigusi ja võitlema sellest kiirest rahast osa saada tahtvate ahnurite ja aferistidega igast maailma nukast. Kaotama maastike ilu, mis muide, toidab ja kasvatab ka rahvustunnet ja kodumaa-armastust. Tapma tuhandeid ja tuhandeid elusolendeid loomadest ja lindudest kasulike putukateni, sandistama empaatiavõimeliste inimeste psüühikat. Rikkuma loodusliku tasakaalu…mille pärast, mille nimel? Raha? Kas see raha tänapäevase rahasüsteemi juures üldse maksab ka midagi?

 • Avatar

  Olen ammu aru saanud et USA on tegelik lollide aa ja maalimas sita kokkukeeraja. Vaadake nende tipppolitikuid, kas ei meenuta Breznevi aegset vanadekodu.

 • Avatar

  Teadusi tehnika, mehhaanika, elektroonika ja IT alal, keemia, meditsiini, hariduse, majanduse ja muude ühiskonnale midagi tootvaid teadusi, mis tulu ja majanduse arengut kiirendab, on vaja ja peabki soodustama õppima mujal arenenumates maades, kui meil endil need alad lonkavad. Aga igasugu kaldu olevaid ühiskonna teaduseid – mis pealegi riigile ega rahvale tulu ei too, pole meil siin ka vaja õppida! Mis tulu oleks riigil ja ühiskonnal ja rahvast ,,abi” eest rahast vabastavatest juristide ja igasugu ,,paberimäärijate” armeest? Rõhk põhiharidusele (ilma kallutatud mölata!) ja seejärel midagi alati vajaliku tootmise erialad on need kes riiki ülespoole veavad ja kõrghariTUSE omandamisega silma paistavad igati toetada kuni nad OMA MAALE kasulikud saavad olla! Välismaale suundudes tasugu enne kõik kodumaa tehtud kulud siin töötades viimse sendini ja siis andku minna kuhu iganes! Sellised ,,huvialad” millega pole midagi peale hakata kui nõudmine puudub, pole meil üldse vaja õpetada. Milleks toota mõnest ohmust, kes ei taipa sedagi, et tema valitud alaga pole midagi peale hakata, parem sulgeda nende koolitus üldse!

 • Avatar

  Kui läänemaailm om end nii segi kamminud, kas maksabki siis tulevikus Erasmuse jt. programmide toel enam mõnda lääne ülikooligi õppima minna. Näitavad näpuga: “näe, käis Lollidemaal õppimas…”

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused