Rahvuskonservatiividel on eestimeelsele Eestile palju pakkuda, ennekõike aga turvalisust

Repliik,
Eesti lapsed on isamaa tulevik.
©Eero Vabamägi/Postimees
Eesti lapsed on isamaa tulevik.

Riiklikult utsitatav peavoolumeedia on EKRE-st kujundanud kolli, kelle tegelikust olemusest saab aru vaid oma ajudega mõtlev inimene — rahvuskonservatiivid pakuvad tõsist alternatiivi kümneid aastaid riiki vales suunas juhtinud kartellierakondadele.

Tegelikus elus pakub EKRE väga palju neile inimestele, keda siiani on erakonna toetajate seas vähe, aga kes peaksid uudiseid jälgima ja seejärel rahvuskonservatiivide programmi korralikult lehitsema. Nii näiteks on EKRE kompromissitult vastu massiimmigratsioonile, aga isegi poliitkorrektne peavoolumeedia ei suuda enam varjata fakti, et Lääne-Euroopa pagulastest üleküllastunud ühiskonnas on kuritegevus, sealhulgas just tütarlaste ja noorte naiste vägistamised, samuti ka verine terrorism, muutunud hävituslikuks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siin on mõttekoht just lähedaste turvalisust esiplaanile seadvatele naistele ja emadele: kui te ei soovi, et teie tütar langeks naistesse halvasti suhtuva moslemimehe seksuaalrünnaku ohvriks; kui te tahate, et teie last ei röövitaks tänaval ega pekstaks koolis; kui te soovite, et teie lähedased saaksid tänavatel kõndida, kartmata pommimehe nupuvajutust või kaubikujuhi kõnniteele sõitu — siis on just EKRE oma immigratsioonivastase poliitikaga teie valik eelseisvatel Riigikogu valimistel!

Sama võiks öelda ka Eestimaa venelastele, kes tahaksid austada seda maad, kuhu saatus on nad toonud — jah, rahvuskonservatiivid võitlevad selle eest, et eestlased ei jääks Eestimaal vähemusse ja et nende emakeeles saaks igal pool rääkida, aga paljud EKRE ettevõtmised immigratsiooni piiramisel on ka siinsetele mitte-eestlastele kasulikud. Võib tunduda, et erakonna soov piirata kontrolli alt väljunud odava tööjõu sisserännet slaavi riikidest peaks olema venelastele vastuvõetamatu, aga tegelikult on lugu vastupidine — just väikese palga eest töötavad võõrsilt tulnud venelased, ukrainlased ja valgevenelased löövad alla keskmise palga, võtavad ära siin elavate inimeste töökohad ning kisuvad sellega alla meie elatustaset, sundides kohalikke mujale vaatama.

Paradoksaalne on seegi, et tegelikult võiks ka geid pigem EKRE-t toetada, kuigi rahvuskonservatiivid on kooseluseaduse vastu — see seadus ei lahenda tegelikult nende suhtes suurt midagi, see on vaid geiaktivistide isiklik projekt, et pildil esikohale trügida. Rahvuskonservatiivide vastuseis immigratsioonile, eriti islami sissetungile, annab turvalisust ka geidele, sest hetkel maailmas toimuv on näidanud — omasooiharad on äärmusislamistide üks peamisi sihtmärke, keda ISIS-e pühasõdalased näiteks loopisid katustelt alla. Oma suhted aga saavad geid paika ka ilma selle propagandaparaadita, mis justkui nende kaitseks on algatatud – EKRE poolt pakutav turvalisus oma rahvusriigis annab ka neile selle, mida Lääne-Euroopa islamiseeruvas ühiskonnas enam ei leia. Hollandis ja Belgias on massiimmigratsiooni- ja islamivastased geiühendused juba olemas.

Maailma ja uute ideede jaoks avatud noored ei oska ilmselt EKRE platvormist kohe esmapilgul midagi südamelähedast leida, aga ka neile on rahvuskonservatiividel see olemas – selleks oma omakeelne ja -meelne kodumaa, lapsepõlvekodu, mis jääb teid alati ootama ja kuhu te saate alati tulla, kui olete võõrsil haiget saanud. Vanematele inimestele tähendab EKRE juhitav Eesti kõike seda head, mis on teid läbi elu saatnud, pluss inimväärne ja väärikas vanaduspõlv oma rahva keskel, kättesaadav arstiabi ja lapselapsed kodutanumail, mitte võõrsil.

Eesti rahvas, rahvuskonservatiivide tegusid näete juba praegu, mil nad on ainsad, kes nimetavad asju õigete nimedega, olgu see siis võõras, kes tahab eesti rahvalt tema maa võtta; seadus, mis tahab mehe ja naise abielu asemele vähemuste soove tõsta; uue Nõukogude Liidu teke Euroopa Liidu sildi all; valitsejate hoolimatus oma rahva suhtes, ja palju muud. Õige ongi valida kord Toompeale ja Stenbocki majja need, keda praegused võimususserdajad taga räägivad – nii saabki terad sõkaldest eraldada!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused