Rahvusriigi vaenlaste globaalsed sigadused: mure oma võimu ja sissetuleku, mitte rahva saatuse pärast

Repliik,
- Updated
©UU
Urmas Espenberg

Kuulates ränderaamistiku teemal president Kaljulaiu sõnavõtte või mõnda sotside eestkõnelejat nagu näiteks Jevgeni Ossinovski, aga ka paljusid teisi Brüsseli ajupesust läbiimbunud tegelasi, tekib vägisi tahtmine karjuda: mida te ometi teete inimesed, mis teil arus on?

Miks te vihkate oma kodumaad sedavõrd, et olete valmis ta võimu, raha ja muude hüvede nimel kõhklematult maha müüma ja porri trampima? Kas teile ei lähe kübetki korda vaev ja raskus, millega meie iseseisvus 1991 taassaavutati? Miks te vihkate eesti rahvast, oma inimesi, kes selle riigi, rahva ja keele eest seisavad?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hosianna laulmine globalismile, rahvuslaste kiusamine ja Eesti hävitamine on vaid üks asi, mis teile kuidagi au ei tee, aga häbematus kuidas toimub selle kõige katmine populistliku soustiga, on iseäranis õõvastav. Kuskilt on nagu nõiaväel ühe päevaga ja käsu korras “välja aetud” ning objektiivse ajakirjanduse maine minetanud meedias ilmunud uuring, justkui ihaleks ja januneks eesti rahvas Junckerite ja Merkelite ning sekka ka mõne Macroni järele. Nende globalistlike tolvanite suust kukkuvate kuldsete sõnade järele, mida te näite uskuvat pimesi ning sunnite teisigi vankumatus usus ja kõrvelekaldumatus järjekindluses järgima. Jälk ja rumal! Rahvas ei vaja tegelikult ei teid ega teie plaanide järgi siia tuua planeeritavaid migrandimasse.

Kust võtab selline tegelane, kes kargas välja truualamliku Brüsseli ametnikuna euroõhust läbiläppunud kabinetist, pandi parlamendi poolt ametisse ning kelle populaarsus rahva hulgas on pea olematu, õiguse rääkida asjadest, mida Eesti rahvas võib ja ei tohi teha? Kõigi aegade eesti kõige viletsaima ja ebapopulaarseima presidendina, kelle kentsakaid hüüdnimesid rahva hulgas ei jõuaks lihtsalt ära nimetada, võiks Kaljulaid hoida pigem madalat profiili ja mitte sekkuda päevapoliitikasse.

Ja muidugi sotside-internatsionalistide Mikseri, Nestori ja Ossinovski kahepalgelisusesel pole üldse piire. Kui vaid nädal tagasi nõudis Riigikogu väliskomisjon leppe toomist parlamentaarse arutelu teemaks, siis tampis Savisaare usin õpilane Mikser selle mõtte täiesti  mutta. Aga võta näpust, niipea kui valitsuses asi läbi ei läinud, on sotsid kähku oma ränderaamistikuga parlamendis tagasi.

Tahaks väga loota, et globalismi sabarakud ja sorosekummardajad saavad siin oma õppetunni kätte ja Riigikogu enamus ei toeta Eestile kahjulikku rändelepet. EKRE seisab kõigi vahenditega selle vastu ja tundub, et varasemast märksa rahvuslikumad mõtted liiguvad teistegi opositsioonipoliitikute peas. Kui seesinane sigaduslik lepe peaks siiski vastu võetama, kutsume üles rahvast protestidele ning tühistame nimetatud leppe varem või hiljem.

Urmas Espenberg

EKRE fraktsiooni poliitikanõunik

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused