Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Rannamajade” varjukülg – tõsielusari vajutab pitseri kogu ülejäänud elule

-
04.09.2020
Noored soovivad prestiižikat tööd “city”-des, kuid tõsielusarja kuulsusega pole sinna eriti asja. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Tõsielusarjad on populaarsed, kuid osalejatele alati võimalus saada endale igaveseks uus nimi, nagu näiteks Farmi-Gabriel.

Sotsiaalmeedias arutletakse “Rannamaja” üle, kus oraalseksiga kuulsaks saanud Helena ütleb, et ei kahetse midagi, ja Oskar sooviks saatesse samasoolist paari (mis näitab geiagenda jõudmist telesse).

“Leian, et sellised saated kasutavad noori räigelt ära ja tuleks ära keelata. Saates osalejad on väga noored, 22-23- aastased. Nad võivad selliselt ära rikkuda kogu oma tulevase elu. Need on meie omad noored, keda meedia oma ärilistel eesmärkidel kuritarvitab. Loomulikult kasutatakse saadet ka homopropaganda vahendina. Meedia jaoks ei ole need noored inimesed kellegi lapsed, õed-vennad, sugulased, vaid anonüümsed nukud, kelle tegevust võib võimendada ja moonutada. Neid alandatakse lihtsalt suurema arvu klikkide nimel,” kirjutab EKRE poliitik Evelin Poolamets.

Mitmed kommentaatoritest arvavad, et noored ise teavad, mida teevad, aga paraku vist ei tea. Tasub meelde tuletada õpetajana töötanud Bussi-Pirjot, kes jäi tööst ilma, sest lapsevanemad ei soovinud saates alasti ujunud naist oma lapsi õpetama. Baari-Talis aga kurtis kõmumeediale, et tahtis poliitikasse, kuid teda ei võetud seal enam tõsiselt.

Ilmselt jäävad ka “Rannamajas” osalejatele mingid nimed külge, halvemal juhul Suhuvõtu-Helena või Pede-Oskar – ja sellise kuulsusega pole vist mõtet kandideerida rahvusvahelisse firmasse juhtivtööle. Tulevik tuuakse ohvriks “15 minutile kuulsusele” – noored elavad põnevas hetkes.

Tegelikult on siin üks huvitav moment – kas “kaasaegsed” firmad enam sellest hoolivadki? Järsku on Oskaril hoopis suurem läbilöök, kui ta on sellise ettepaneku teinud? Helena aga näitab feministlikku sõltumatust – teen mis tahan, oma suu. On ju paljud Eesti firmadki kaasa läinud neomarksistlike ideoloogiliste mängudega, kus tööle ei värvata mitte kompetentsi arvestades, vaid vähemuste kaasamisest lähtudes.

Reaalsuses on siiski õigus Evelin Poolametsal – kui noor naine jääb inimestele mällu oraalseksiga tuntuks saanud Rannamaja-Helenana, siis muud potentsiaali temas enam ei nähta. Keelata aga teda ei saa…