Raul Rebane, alusta hoiatustega presidendi lähikonnast ja Indrek Tarandist!

Rubriik Repliik On
©Internet
Kas Sveta Grigorjeva tekst innustab Raul Rebase arvates ilusatele tegudele?

ERR-is kirjutab Raul Rebane vihakõnest ja ükskõiksusest, adresseerides selle tõenäoliselt konservatiivide vastu, millele viitab osaline toetumine ühiskonna lõhestajale ja “ärmatajale” Toomas Hendrik Ilvesele.

“See toimib ju ka meil, vaadake, kui madalale on viimaste aastate jooksul langenud meie vastupanuvõime tõelisele sõimule ja rünnakutele reageerimises. Poliitikas tarvitatakse meil sõnavara teiste inimeste ja näiteks meedia suhtes, mille eest veel mõni aeg tagasi oleks pandud lauale lahkumisavaldus, nüüd on see normaalsus. Homme võib olla normaalsus nende inimeste, kelle arvamus on teistsugune, kumminuiadega vaigistamine. See on ükskõiksuse hind,” kirjutab Rebane.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Uued Uudised ei soovi hetkel arutleda Sofi Oksaneni sõnavõtu teemal, vaid võtaks kinni Rebase “tõelisest sõimust” ja kasutaks taustana värskeid juhtumeid Eestist koos sõnavaraga.

Keegi rahvuskonservatiividest pole kasutanud nii räigeid ütlusi, nagu Mikk Pärnits, kes saadab naiskirjaniku “m…i”; nagu Indrek Tarand, kes nimetab USA presidenti “p…evestiks”; nagu Sveta Grigorjeva, kes saadab kodumaa “nahhui” – need kõik on teie leeri inimesed, Raul Rebane! Isegi kumminuiadega vaigistamine on tiba vähem vägivaldne kui Indrek Tarandi kuklaaugustamine.

Võib-olla tuleks Raul Rebast isegi tänada, sest ta juhib meie tähelepanu sellele, mis puudub sallivusleeris – nimelt sallivus. Kõik Rebase hoiatused on samas teisel kujul näha Ameerika demokraatide kontrollitavates vägivaldsetes linnades – vägivald on suuresti vasakpoolsete teema.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused