Reformierakond on vaktsineerimisest parteipoliitika teinud

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Vaktsineerimisest on tehtud koguni poliitiline šõu.

Reformierakond, kes on koos Kiige-Keskerakonnaga vaktsineerimise ja kogu koroonavastase võitluse nutumaiguliseks naljanumbriks muutnud, politiseerib samas ka tervishoidu, pannes meditsiinisõnumid oma poliitika teenistusse.

Doktor Eero Merilind kutsub: “Tule vaktsineeri ennast koroonaviiruse vastu”, kuid ei tutvusta ennast mitte tervishoiutöötaja, vaid Reformierakonna poliitkomissarina – miks muidu kõlab see üleskutse poliitoravate logo ja kollase värvi saatel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegu on sama Merilinnuga, kes kirjutas 2019. aastal sotsiaalmeedias: “Kas ei ole teatud väärtused veel olulisemad kui demokraatia ning kas me peaksime leppima demokraatlikult moodustatud valitsusega, kui selle valikud lähevad meie enda väärtustega vastuollu?”

Praegu tundub, et hoolimata Tanel Kiige ja tema sotsiaalministeeriumi lesbimaffia hävitustööst koroonavastase võitluse suunal võtab ka Reformierakond meditsiinisektorit otseselt üle, sest isegi üleskutsed tulla vaktsineerima ei tundu tulevat mitte doktor Merilinnu suust, vaid erakonna tagatoast.

Kas arstieetika lubab sellist kogu ühiskonda hõlmavate meditsiiniteenuste sidumist parteipoliitikaga? Samas andis ju ka perearst Karmen Joller mõne aja eest mõista, et rahvuskonservatiivse maailmavaatega patsiente tema ravida ei taha. Või parafraseerides Kaja Kallast: “On teis alles vihkamist, nii palju vihkamist!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused