Reformierakond ründab Riigikogu kõnepuldis olevaid ministreid valimatu laimu- ja süüdistustelainega

Repliik,
©Scanpix
Opositsiooni ainsaks eesmärgiks näib olevat tüli norida.

Inimesed, kes kuulavad ja vaatavad Riigikogu istungite ülekandeid, saavad näha seda, kuidas opositsiooni saadikud keskenduvad ainult sapi pritsimisele.

Tavaliselt algab sõna saanud opositsioonisaadiku “küsimus” sellega, et erilise sarkasmiga räägitakse sellest, kui loll on esineja, kui asjatundmatu on tema jutt, millisesse katastroofi riik juhitakse, ja alles siis, kui eesistuja teatab: “Küsimus, palun!”, siis järgneb mingi tähtsusetu järelepärimine, näiteks: tegelikult tahtsin ma küsida, et kas teil rahalist katet on?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mõni naissaadik juhib tähelepanu sellele, et esineja olevat ebaviisakas, tema tundvat end solvatuna ja siis järgneb kohe mõne Ligi-suguse “protseduuriline” küsimus: “Miks see loll minister siin valetab?” Tavaliselt heidetakse teistele ette just seda, millega ise tegeletakse.

On tore, kui inimesed on mingil alal kompetentsed, kuid kui nad arvavad, et peale nende mitte keegi neid asju ei jaga, siis on asi kurjast – just sellised on näiteks Maris Lauri ja Jürgen Ligi, kes tunduvad endi arvates olevat ainsad, kes Eestis midagi rahandusest teavad.

Opositsioon on juba pikka aega näidanud, et neid ei huvita küsimuste läbiarutamine, vaid nende eesmärgiks on igati koalitsioonipoliitikuid maha teha, tühja norimisega Riigikogu tööd häirida ja endale mingeid plusspunkte koguda.

Valitsuse vastasrinna kohus ja eesmärk on alati olnud valitsuse elu kibedaks teha, kuid Reformierakonna opositsiooni sattudes on eesmärgiks saanud igati nii valitsuse kui ka parlamendi tööd takistada, kusjuures abimeesteks on sõim ja laim.

3 commentsOn Reformierakond ründab Riigikogu kõnepuldis olevaid ministreid valimatu laimu- ja süüdistustelainega

 • Avatar

  Kristiina!Mitu korda on ka Teile vaja seadust ette lugeda, et see kohale jõuaks. Just seda täna Mart Riigikogus tegi. Teie kõnepruugi järgi, võiks ka töölisele diagnoosipanijal sama viga küljes olla, kui Marti juhmiks peate. Miks ometi ei tohi õigust rääkida ja õiglane olla, et see Teid niiväga ärritab?Sa püha lihtsameelsus, reform räägib maksudest, rikkad püüavad iga hinnaeest nendest mööda hiilida, nüüd tulid pühad lehmad välja, kes sellest üldse räägivad.

 • Avatar

  Ärge kunagi minge sellele liedale teele, et arvate, et nad lollid.
  Nad on piisavalt targad ja teavad TÄPSELT mida ja miks nad teevad.
  See, et nende teod ja sõnad ei lähe kokku Eesti rahva tulevikuga on juba eraldi teema.

 • Avatar

  Krisriina, ära demagoogitse. Vaevalt et Sul kõik juuksuri külastused deklareeritud on.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused