Reformierakondlaste lapsed batuudil: sure, EKRE, üks, kaks, kolm

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Kui reformierakondlased räägivad kodus EKRE nottimisest, siis vahendavad sama juttu ka nende lapsed.

Väga paljud poliitikud räägivad sellest, kuidas nad saavad rahva seas ringi liikudes aimu tegelikust elust.

Minagi sattusin kohe puhkuse alguses Viljandimaale ja vestlesin inimestega, kellest üks jutustas huvitava loo. Tema tütre naabriks Tallinna lähedases eramurajoonis on üks väga tuntud Reformierakonna naispoliitik.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kord sattus see pere rõdult kuulma, kuidas reformarite poliitpere lapsed mängisid oma kodu mänguväljakul, kus nad hüplesid batuudil ja naabrite juurde oli selgelt kuulda, kuidas nad karjusid rütmi hoidmiseks: sure, EKRE, üks, kaks, kolm!

Kuigi need inimesed proovisid seda sõjakisa ka lindistada, lõppes laste “vallatus” ruttu, sest ilmselt kuulsid vanemad ära, kuidas võsukesed nende meelsust kuulutavad, ja lapsed kutsuti mänguväljakult ära.

Muidugi tuleb kohe palju neid, kes tembeldavad kuuldud loo väljamõeldiseks – kui arvate nii, siis arvake pealegi, minul pole põhjust selle tõelisuses kahelda. Küll aga tahaks, et seda lugu loeks see sõjakas naisoravapoliitik, kes on väga kibe EKRE-t süüdistama – et ta lihtsalt teaks, kuidas tema enda lapsed vanemate kodust juttu avalikult kuulutavad!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused