Reformierakondlaste lapsed batuudil: sure, EKRE, üks, kaks, kolm

Kui reformierakondlased räägivad kodus EKRE nottimisest, siis vahendavad sama juttu ka nende lapsed.

Väga paljud poliitikud räägivad sellest, kuidas nad saavad rahva seas ringi liikudes aimu tegelikust elust.

Minagi sattusin kohe puhkuse alguses Viljandimaale ja vestlesin inimestega, kellest üks jutustas huvitava loo. Tema tütre naabriks Tallinna lähedases eramurajoonis on üks väga tuntud Reformierakonna naispoliitik.

Kord sattus see pere rõdult kuulma, kuidas reformarite poliitpere lapsed mängisid oma kodu mänguväljakul, kus nad hüplesid batuudil ja naabrite juurde oli selgelt kuulda, kuidas nad karjusid rütmi hoidmiseks: sure, EKRE, üks, kaks, kolm!

Kuigi need inimesed proovisid seda sõjakisa ka lindistada, lõppes laste “vallatus” ruttu, sest ilmselt kuulsid vanemad ära, kuidas võsukesed nende meelsust kuulutavad, ja lapsed kutsuti mänguväljakult ära.

Muidugi tuleb kohe palju neid, kes tembeldavad kuuldud loo väljamõeldiseks – kui arvate nii, siis arvake pealegi, minul pole põhjust selle tõelisuses kahelda. Küll aga tahaks, et seda lugu loeks see sõjakas naisoravapoliitik, kes on väga kibe EKRE-t süüdistama – et ta lihtsalt teaks, kuidas tema enda lapsed vanemate kodust juttu avalikult kuulutavad!

Kommentaarid