REPLIIK: Miks Facebooki tsensuur ei märka feministide ja nende austajate vihakõnesid?

Repliik,
- Updated
Ausammas feministidele

Paljudes telesaadetes küsitakse rahvuskonservatiividelt, kui jutuks tuleb näiteks geiküsimus: mis on teil teiste inimeste armastuse vastu?

Selle kutsikasilmade välkudes esitatud demagoogiast nõretava küsimuse taga on üldjuhul enda tige ja vihast särisev olemus. Alates kooseluseaduse ilmumisest ja pagulaskriisist Eesti ühiskonda tekkinud tigedike grupp, kes nimetab ennast salliveestlasteks, on tegelikkuses üks vasakrevolutsionääride grupp, kellel poleks midagi selle vastu, kui kuklalasud taas moodi läheksid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Delfi kirjutab artiklis “Populaarses feministlikus kommuunis arutati, millal küll vanem põlvkond eest ära sureb” (26.01.2018, 20:59) sellest, et Facebooki kommuunis “Virginia Woolf sind ei karda!” pälvis kommentaatorite teravaid reaktsioone Nelli Kalikova Postimehes ilmunud artikkel pealkirjaga “Miks ma armastan mehi?”

“Sellist juttu lugedes mõtlesin küll et millal ometi see põlvkond eest ära sureb,” kirjutas üks naine. See postitus sai 17 laiki ja ühe südamemärgi, mis näitab eriti suurt armastust selle vastu.  Vaid mõni inimene märkis, et ebameeldiva arvamuse avaldajale surma soovimine pole kohane, kirjutab Delfi.

“Ülalkirjaldatud mõttelõim ripub feministide seinal juba üle terve ööpäeva, millest võib järeldada, et lehekülje administraatorite ja haldajate hinnangul on see osa sealsest normaalsest diskussioonist,” lõpetab artikli autor, reporter Vahur Koorits.

Kus on moderaatorite silmad, kui ennast kirjanikuks nimetav Mikk Pärnits kirjutab sealsamas kommentaariumis: “Üldse ei oleks kurb, kui juhtuks mõnel sellisel autoõnnetus ja nende asemele tuleks tööle mõni inimese moodi olend. Säästaks paljusi kannatusi ja riiklikul tasemel piinlikkust.”? Analoogne jutt mõnel pagulasvastasel lehel tähendaks kohe kaebust ja konto sulgemist!

Ilmselt oleks olend Pärnits ise kohe tagajalgadel püsti, kui keegi temasuguse hukusoovi avalikult kuulutaks. Või kui keegi sooviks kõigi feministide äravägistamist. Tundub, et selle seltskonna arvates on surmavikatiga vibutamine ja teiste ristilöömine vaid nende privileeg. Mis naiste kaitsmisest vägivalla eest võib juttu olla, kui isehakanud Virginia Woolfid tegelevad vägivalla õhutamisega?

Rahvuskonservatiiv olla on sellepoolest hea, et meilt ei oodatagi muud kui halba. Salljad ja tolerandid seevastu peaks olema ju ometigi inimlikud ja armastavad. Paraku on neist saanud ühiskonna kõige sallimatum osa, kes aina keelaks, käseks, pooks ja laseks!

AFP foto: ausammas feministidele New Yorgis

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused