Riigikogus korda rikkuvate sissetungijatega võinuks tekkida füüsiline kontakt

Repliik,
- Updated
Põhiseaduskomisjon

Riigikogu opositsiooni mitu vaenulikku liiget tungisid eile põhiseaduskomisjoni esimehe ruumidesse ja keeldusid sealt vaatamata korduvatele palvetele lahkumast. Palju ei puudunud füüsilisest kontaktist, selle vältimiseks lahkus komisjoni esimees Anti Poolamets ruumist, et jätkata ettevalmistatud kauguosalusega koosolekut mujal.

Opositsiooni liikmed soovisid olla nupu ligi, et mitte lasta komisjoni esimehel sõnavõtjatel, kes ajas üle räägivad, mikrofoni maha keerata. Seal olekski läinud rabelemiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pealegi ei kandnud vähemalt üks neist maski.

Kui kellegi ruumidesse tungitakse ebaseaduslikult, olgu siis töö- või koduruumidesse, tuleb pöörduda korrakaitsjate poole. Põhiseaduskomisjoni esimees Anti Poolamets oleks võinud kohale kutsuda politsei. See oli Kaja Kallase, Lauri Läänemetsa ja Valdo Randpere poolt seaduse rikkumine.

Meenutagem siinkohal psühhiaater Jüri Enneti sõnu: “Eesti häda on selles, et inimesed kes peaksid võtma tablette, istuvad riigikogus!”

Siin rullunud sündmustes näeme hästi, kes tegelikult Eestit lõhestab ja kes meie riigi mainet tegelikult hävitab.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused