Riigilt raha nõudvad ideoloogilised MTÜ-d lõhestavad ühiskonda

Repliik,
©Kuvatõmmis
Riigi raha kulub selliste ürituste peale…

LGBT liikumise rahastamine riigi poolt on sama absurdne tegevus, kui et EELK hakkaks äkki rahastama satanistlikku kirikut. Satanistid ju ei tegutse taevariigi kehtestumiseks Maal, vaid selle nimel, et see ei kehtestuks. EELK midagi sellist vastavalt ka ei tee.

Samamoodi ei peaks riik rahastama LGBT liikumisi, sest need on olemuselt ja oma eesmärkidelt destruktiivsed kogu ühiskonna suhtes. Rahastada saab vaid neid MTÜ-sid, mis tegutsevad rahva ja riigi hüvanguks ja ideaalide teostumiseks, mitte aga nende vastu.

Unustatakse, et kõik inimeste ühenduste tegevussuunad pole loovad. Et on ka destruktiivsed tegevussuundi. Kõik MTÜ-d ja nende projektid pole oma tähenduselt ja väärtuselt võrdsed ega pea saama raha võrdselt üksnes seepärast, et nad on MTÜ-d ja neil on mingi projekt. On ka ühiskonnale kahjulikke tegevuse suundi ja nende rahastamine on absurdne. Selliste ühiskonnavastaste MTÜ-de rahastamist ei peaks lubama.

Minister Kiik räägib selliste destruktiivsete MTÜ-de rahastamise vajadusest, kuna see tõstvat ühiskonna sidusust.

Reaalsus on teine – sellist lõhet läbi rahva, nagu need LGBT liikumised on meile toonud, pole meie taasiseseisvumise ajast teist ette tuua. Mis kasvav sidusus!? Nad on toonud vaid sõja meie ühiskonda, mis läbib igat perekonda, igat südant, sest just kõige väetimad – meie lapsed ja lapselapsed on selle sõja ohvrid.

Harri Kingo

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused