Riigilt raha nõudvad ideoloogilised MTÜ-d lõhestavad ühiskonda

Rubriik Repliik On
©Kuvatõmmis
Riigi raha kulub selliste ürituste peale…

LGBT liikumise rahastamine riigi poolt on sama absurdne tegevus, kui et EELK hakkaks äkki rahastama satanistlikku kirikut. Satanistid ju ei tegutse taevariigi kehtestumiseks Maal, vaid selle nimel, et see ei kehtestuks. EELK midagi sellist vastavalt ka ei tee.

Samamoodi ei peaks riik rahastama LGBT liikumisi, sest need on olemuselt ja oma eesmärkidelt destruktiivsed kogu ühiskonna suhtes. Rahastada saab vaid neid MTÜ-sid, mis tegutsevad rahva ja riigi hüvanguks ja ideaalide teostumiseks, mitte aga nende vastu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Unustatakse, et kõik inimeste ühenduste tegevussuunad pole loovad. Et on ka destruktiivsed tegevussuundi. Kõik MTÜ-d ja nende projektid pole oma tähenduselt ja väärtuselt võrdsed ega pea saama raha võrdselt üksnes seepärast, et nad on MTÜ-d ja neil on mingi projekt. On ka ühiskonnale kahjulikke tegevuse suundi ja nende rahastamine on absurdne. Selliste ühiskonnavastaste MTÜ-de rahastamist ei peaks lubama.

Minister Kiik räägib selliste destruktiivsete MTÜ-de rahastamise vajadusest, kuna see tõstvat ühiskonna sidusust.

Reaalsus on teine – sellist lõhet läbi rahva, nagu need LGBT liikumised on meile toonud, pole meie taasiseseisvumise ajast teist ette tuua. Mis kasvav sidusus!? Nad on toonud vaid sõja meie ühiskonda, mis läbib igat perekonda, igat südant, sest just kõige väetimad – meie lapsed ja lapselapsed on selle sõja ohvrid.

Harri Kingo

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused