Siim Kallas peab toetust pensionireformile demagoogiaks – miks mitte oravapartei populaarsusprotsenti?

Repliik,
©Uued Uudised
Siim Kallas räägib demagoogiliselt demagoogiast.

Uute Uudiste kaasautor Priit Tali juhib tähelepanu sellele, kuidas üks põline poliitorav arvamusküsitluste numbritega mängib.

„Lugesin äsja Siim Kallase arvamuslugu EPL-is. Ja silma jäi suisa naerma ajavalt tore lõik – „Toetuda arvamusküsitlusele, milles 60% vastanutest justkui toetasid reformiplaani, on puhas demagoogia.“

Eelmistest valimistest saadik on vist iga nädal mõni oravate ladvikusse kuuluv poliitik lehvitanud arvamusküsitluste tulemustega, milles umbes 30% „vastanutest justkui toetasid“ Reformierakonda. Seda „mandaati“ ja õigustust eksistentsile on korratud juba nii palju, et isegi sõnastus on pähe kulunud.

Kui nüüd lähtuda hr Kallase veendumusest, et 60%-lise toetusega arvamusküsitlusele tuginemine on puhas demagoogia, siis mida kujutab endast 30%-lise toetusega arvamusküsitlusele tuginemine?

No on ju lõbus?“

Kommentaarid

One commentOn Siim Kallas peab toetust pensionireformile demagoogiaks – miks mitte oravapartei populaarsusprotsenti?

  • Avatar

    Kas Siimul ja Nestoril oli mandaat vanad kerjusteks teha oma pensionireformiga-ei olnud. Nüüd julgeb veel piiksuda, kui mingilgi määral asja parandatakse tulevase põlvkonna jaoks. Ehk oleks aeg ka kastisüsteem ümber teha…MINA-ERI, SINA-RIIK, MEIE-TÖÖTEGIJA, teadagi missuguses suurusjärgus numbritega kastid tähistatud on. Need 17.a. on oma töö teinud, millest ei tahaks enam und ka näha aga vist tuleb Kaja ähvarduste , Kersna granaatide eest varjendit otsima hakata. Justnagu oleks 3-as maailmasõda valla pääsenud, kus enam laul ka ei aita, rääkimata mingist ketist.Puhtad demagoogid on jälle rääkinud, lausa Riigikogu puldist

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused