Sooneutraalne liiklusmärk — mis pistmist on sel ideoloogide sünnitisel liiklusohutusega?

Rubriik Repliik On
liiklusmärk
©UU
liiklusmärk

Kuulasin tagantjärele laineid tekitanud saadet “Ajurünnak” Tallinna televisioonis ning pean tunnistana, et kaks loosungeid loopivat ideoloogi kahe terve mõistusega inimese vastu on üks põnev saateformaat küll.

Et aga mitte anda põhjust enda meesšovinismis süüdistamiseks, siis võtaks ette ühe lihtsa teema, mis käis läbi ka saatest. Nimelt otsustas Soome muuta liiklusmärgid sooneutraalseteks. Ehk siis edaspidi pole märkidel inimese sugu laiade õlgade või seeliku järgi ära tuntav, selle asemel tuleb ähmasem kujutis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Halloo, inimesed, mis on siin pistmist sooneutraalsusega — liiklusmärgid on mõeldud turvalisuse tagamiseks, mitte poliitideoloogiate mängumaaks. Minul on täiesti suva, kui foori keelavas tules on ka punane tuldsülgav draakon ja rohelises kutsuvalt viipav tulnukast roheline mehike, peaasi, et ma teaksin, millal ma tohin turvaliselt liikuma hakata ja millal pean seisma jääma!

Kaks sotsist feministi näevad kahjuks liiklusmärkides hoopis inimõiguste ülddeklaratsiooni, või õigemini, nende nägemust sellest, millel aga pole vähimatki seost liiklusohutusega. Multikultuursuse ideoloogiatöötajad aga suruvad oma absurdsed nõuded sisse elualadele, kus pole jälgegi nende diskrimineerimishirmust.

Ja kõige hullem on see, et Soome maksumaksjad maksavad oma taskust kinni kõik need tuhanded uuendatavad liikluseesmärgid! Äkki saadaks arve hoopis feministlikele organisatsioonidele?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused