Sots Jaak Juske, miks te valetate!

Repliik,
- Updated
Sots Jaak Juske väidab, et mehe ja naise abielu polevat ohus, samas kui noorsotsid nõuavad traditsioonilise abielu läbikriipsutamist.

Sotsid kipuvad palju teisi valetamises süüdistama, kuid jäävad ise pidevalt selle patuga vahele.

Nii ütles sotsist saadik Jaak Juske esmaspäeval Riigikogus abielureferendumi eelnõu arutamisel ettekande teinud EKRE fraktsiooni esimehele Siim Pohlakule järgmist:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ma olen väga traditsioonilises abielus ja kui te selle eelnõu esitasite, siis ma püüdsin teid mõista. Iseenesest rahvahääletusest pole ju midagi halba. Paraku on teid väga raske mõista, sest te väidate, et traditsiooniline abielu on Eestis ohus. No lõpetage ära! Ma ei tea mitte ühtegi inimest, mitte ühtegi jõudu Eestis, kes tahaks kaotada mehe ja naise vahelist abielu. Need, kes tahavad abielu mõistet laiendada, ei ole mehe naise vahelise abielu vastu. Hea ettekandja, miks te valetate? Miks te tahate lõhestada ühiskonda?”

Lenin öelnuks selle peale: on selline jõud, need on minu sotsid! Nimelt toimus 18. oktoobril Vabaduse väljakul “Heameeleavaldus Kõigi Õigus Abielule”, korraldajateks Noored Sotsiaaldemokraadid, Vikerroos, Festheart Filmifestival, Vikerruum ja Eesti LGBT Ühing. Just seal kanti loosungeid, millel oli “traditsiooniline perekond” maha kriipsutatud. Vaevalt, et Juske pole seal valitsenud meeleoludega kursis, sest noorsotsid on selle ideoloogilise võitluse eestvedajad.

Juske muidugi ei tunnista, et abielu mõiste laiendamine surub eluandva mehe ja naise abielu teisejärgulisse rolli ning vohama hakkavad kõik muud viljatud vormid. Samas ütles Juske mõttekaaslane seltsimees Krister Paris Eesti Päevalehe päevakommentaaris Krister Paris: oravad ja sotsid, et see poliittehnoloogia teil kurku kinni jääks, et “Miks te arvate, et ka liberaalsemate, euroopalikke väärtusi kandvad valijad ei taha näha positiivset sõnumit enda jaoks? Kus see praegu on? Et „meie sõnum on ikka kooseluseadus?” Kullakesed, see on minevik, see on aasta 2014. Kuus aastat tagasi! Küsimus on kaugelt laiem homoabieludest.”

Ja Juske väidab ikka, et mehe ja naise abielu polevat ohus, kuigi ühe vasakpoolse ajalehe äärmuslasest erikorrespondent ütleb, et isegi homoabieludest olevat vähe.

Miks sa valetad, Jaak Juske?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused