Sotsid asetasid oma pöördumisega presidendi lolli olukorda

Arvamus, Repliik,
- Updated
©UU
Kadrioru loss

Sotsid tegid oma arvates kavala, kuid tegelikult idiootliku käigu, saates Kadriorgu petitsiooni eile vastu võetud pensioniseaduse välja kuulutamata jätmise suhtes, nõnda jätsid nad riigipea rumalasse olukorda.

Nimelt pöördusid sotsiaaldemokraadid täna president Kersti Kaljulaidi poole palvega mitte välja kuulutada eile hilisõhtul Riigikogus 56 poolthäälega vastu võetud ja rahva enamuse poolt heakskiidetud kogumispensionide seaduse muutmisseadus, kuna see minevat nende hinnangul mitmes punktis vastuollu põhiseadusega.

Kui nüüd president jätakski selle seaduse välja kuulutamata, mida ta ilmselt teeks ka ilma selliste tobedate petitsioonideta, arvestades tema vastumeelsust praeguse valitsuse suhtes, siis tekib olukord, kus ta justkui oleks allunud opositsiooni survele. Teadupärast on Kaljulaid selletagi pälvinud tähelepanu tõigaga, et sekkub ebaproportsionaalselt palju päevapoliitikasse.

Aga nagu sotside puhul ikka, ei suuda nad õnneks eriti üle ühe käigu ette näha.

Igal juhul on presidendil nüüd 14 päeva aega otsustada, kas kuulutada pensioniseadus välja või saata see Riigikogule tagasi.

UU

Kommentaarid

2 commentsOn Sotsid asetasid oma pöördumisega presidendi lolli olukorda

  • Avatar

    Jah, paras pähkel presidendile, eriti Tartu rahu ja EV aastapäeva vahel…

  • Avatar

    Alati kui sotsialistid või kommunistid viitavad demokraatliku riigi põhiseadusele või teatavad selle kaitsmisele asumisest tasub nii riigil kui demokraatidel valmistuda halvimaks.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused