Sotsid ei usu oma rahvasse: selgeltnägija Lauri Läänemets ennustab Poola maasikatele võidukäiku

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Maasikapõld ootab ikka töökäsi, kuid see ei pea olema orjatööjõud. Pilt on illustratiivne.

Opositsioonil läheb reaalses elus üha halvemini, sestap kanduvad nad üha enam lamemaalaste radadele ja Mangi pärusmaadele.

Sotside aseesimees Lauri Läänemets ennustab tänavu suvel võidukäiku Poolast imporditud maasikatele, sest ilma võõrtööjõuta jäävat Eesti marjad lihtsalt korjamata.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Erinevalt sotsidest usuvad Uued Uudised Eestisse ja tema inimestesse: korjajad leitakse ka ilma ukrainlasteta ja omamaine maasikas tuleb mühinal turule – nii suur see slaavlaste roll ja nii laisad eestlased ikka ka pole, nagu marksistid arvavad. Ka ettevõtjad ei lase oma kätetööl tühja minna.

Läänemetsa ennustused aga on sama tumedad, nagu pilved hetkel Eestimaa taevas – ta ennustab koguni tööstuste kokkukukkumist, kui ukrainlased ei tule.

“Tõlgin teile ekreliku poliitika tulemuse: ilma tööjõuta jäävad maasikad korjamata, Eesti maasika hind tõuseb, selle asemele ostetakse odavat Poola maasikat. Niipalju siis Eesti asja ajamisest,” kirjutab Läänemets sotsiaalmeedias. “Lõpuks jääme ilma ka omamaisest toiduainetööstusest. Ja nii tulevad järgnevad valdkonnad.”

Sotside erakond on täiesti internatsionaliseerunud – nad on minetanud usu eesti rahvasse ja jäänud lootma internatsionaalsele sõprusele. Isegi see, et Ukraina ise oma inimesi välja pole lubanud, on neile nagu hane selga vesi – ikka kostab “EKRE tegi, EKRE tegi!”

Aga eestimaised maasikad tulevad – kuhu nad ikka jäävad. On hullemaidki aegu olnud. Ja Poolaski jäävad ilmselt ukrainlased tulemata ja korjata tuleb poolakatel.

Praegu on turul Kreeka maasikad, mida küll ostetakse, kuid võõras ja liiga tehisliku välimusega kraam eestlast väga ei tõmba – oodatakse oma maasikat, ja nii vaesed me ka enam pole, et osta odavat, aga plastmassimaitselist toodangut.

Jälgigem siis olukorda maasikaturul ja kindlasti on pärast veelgi põhjust rohkem sensitiivides ja selgeltnägijates kahelda.

10 commentsOn Sotsid ei usu oma rahvasse: selgeltnägija Lauri Läänemets ennustab Poola maasikatele võidukäiku

 • Avatar

  Tõlgin teile Lauri Läänemetsa ja sotside marksistliku poliitika tulemuse: segatud rahvastikuga Eesti, kus eestlased on vähemuses, ehk taas – kes ja millal reetis laulva revolutsiooni ideaalid?

 • Avatar
  inna seinre

  On alati olnud suured põllumajandusega tegelevad farmid või kuidas neid eales nimetatud on, alates juba mõisatest.Ja alati on olnud mõisas,või sovhoosis,või kolhoosis omad töölised,kelle eest hoolitses siis vastavalt peremees,See andis tööd ja leiba tervetele peredele.Polnud iial mingit võõrtööjöudu vajagi.Kas tõesti on vaja 30 aastat uut jalgratast leiutada kui toimivad tavad on ju ammu ammu olemas.Ja ei tohiks linnad maainimesi oma pooltühjade hüvedega ära meelitada, tasuta transpordi ja muude selliste lubadustega.Praeguses olukorras on ju nii hea võimalus panna koolid kinni,postkontorid ,sünnitusmajad jne.kuna rahvast pole.Mis maaelu sa tahad,kui naistel pole kohta,kus sünnitada????
  Juri annab siin kommentaarides väga häid soovitusi ja nii peabki.Peremees peab vastutama selle eest,et tal oleks tööjõud nii suvel,kui talvel.

 • Avatar

  Läänemets mingi põllule tööle, jätku see marxistlik jauramine. Eesti rahvas on enne ilma maasikateta ellu jäänud, on ju ebasobivaid aastaid varemgi olnud, mis ukrainlastest pole sõltunud. Ja linna liberaalid, nendele sobivadki Kreeka pagulaslaagritest tulnud kummipallid, andku aga minna. Praktilise ellusuhtumisega rahval on peenar alati koduaias ja ei looda juunikommunistide halale nagunii. Miks Läänemets Kruuda hävitustöö ajal ei nutnud, lehmad-sead läksid tuhandete kaupa , jälle jäime ellu.

 • Avatar

  Heino küsib, et kes neid poe-õunu ikka ostab? Mina ostan ja küllaltki palju. Kuni veebruarini kõlbavad omad ka süüa, aga edasi eelistan juba poe oma. Pole hullu, siiani pole ära tapnud. Seniks kuni pole lisatud “mahe”, siis ostan edasi.

 • Avatar

  Tegelikkult me vajamegi ühte korralikku pankrotilainet. See endistest kommunistidest koosnev jõuk kes 1991 kogu riigi paljaks varastas ja ärimeesteks hakkas, on nii pahad inimesed, et nad ei hakka mitte iialgi töötajatesse normaalselt suhtuma ega palka maksma. Põhimõtteliselt me saaksime kogu põllumajandustoodangu uUkrainast sisse osta . Peale selle ohustab see parasiitik jõuk veel riigi julgeolekut. Inimesed on aru saanud, et igavene vaesus ja olelusvõitlus ei ole elu mõte ning Nõukogude Liidu taga nutjate arv üha tõuseb. Praeguse majandusega jätkates pole Venemaal vajagi tankidega tulla vaid mingi partei võtab Venemaaga liitumise oma programmi ja võidab mäekõrguselt. Inimesed tahavad normaalsust ja stabiilsust ning üha rohkem inimesi veendub, et siinmail ei saavuta seda mitte kunagi.

  • Avatar

   Pigem on asi siiski selles, et rahvas on hakanud aru saama, et praegused süvariiklased-massoonid ei ole sugugi paremad kui nõuka-kommunistid. Ning et New-Moscow (endine Brüssel) toodab veel lollimeid käske kui Old Moskva. Et New on veel suurem rahvaste-rahvusriikide hävitaja kui Old.
   PS. Ntx. Saaremaa kroonapalli juhtum näitas kõigile ära, et isegi nõukogulik “telefiniõigus” on kenasti alles!

 • Avatar
  Põrgupõhja Jürka

  Et saada aastatööga 1 pensioniaastat peaks aasta keskmine palk olema 1400 eurot. Milliseid töid peaksid tegema kohalikud hooajatöölised neil kuudel mil põllutöid ei ole. Või peaksid naad hooajatööde palgaga saama 1400×12=16800 oma aastaelatise kätte. Kas neil ei peaks olema omaette ühistu kes hoolitseb nende sotsiaalkaitse ja majandusliku poole eest, et aastapalk täis tuleks. Osaliselt saab ju kasutada korjetöödel tudengeid ja õpilasi kui silm kinni pigistada tööaja suhtes, lillelaste seadused ei toida kedagi, ainult lumehelbekesi toodavad. Aga see hooajatööliste kategooria vajab omaette seadusandlust,

  • Avatar

   Põllundus tuleb üles ehitada niimoodi et talvel mingit lisategevust oleks. Kui kodanik kavatseb rajada maasikaistandust kus on suveo vaja 100 inimest siis tuleb paralleelselt rajada mingi muu asi mis tegutseks talvel ja annaks tööd neile 100le inimesele.Või ntx teha koostööd sellise firmga mis suvel ei tegutse. Talispordiasutuste töötajatel pole suvel midagi teha ja nad on õnnelikud kui keegi tööd annaks. Muidugi vajab hooajatöö seadustamist või siis pigem meie keerulise seadusteräga leevendamist. Paari koolinoore paariks nädalaks palkamine ei tohiks olla bürokraatlik kadalipp.

 • Avatar

  Poes ei ole ka Eesti õunu, aga ära elame! … kui ei ole oma maasikaid, sööme võõraid – ei mingit katastroofi. Sellepärast ei lakka veel Eesti majandus eksisteerimast. Kõik on ajas muutuv.

  • Avatar

   Kes see neid poe-õunu ikka ostab! Need ju nii ära mürgitatud, et isegi õunauss sihukest solku ei söö!
   On küllalt muid kohti, kust normaalseid kodumaiseid õunu osta. Parim, kui kasvataja käest otse.
   Sama maasikate kohta. Tihti võid ise endale lausa korjama minna.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused