Sotsid, Lenin on surnud, ärge puhuge talle elu sisse!

Repliik,
- Updated
Sotsid on Lenini lapsed.

“Mind hämmastab üha, kust on küll pärit sotside tees, et demokraatias ei tohi enamus otsustada vähemuse õiguste üle.

Demokraatia on oma olemuselt enamuse tahte kehtestamine vähemusele ja siin pole mingeid erandeid. Esmaselt pole olemas mingit reeglit enamuse tahte piiratuse kohta. See oleks sisuliselt vähemuse tahte kuulutamine ülimuslikuks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

On mõeldamatu, et mingi äärmuslik grupp (või paljud äärmuslikud grupid) on oma äärmuses puutumatud ja nad võivad mingite absurdsete inimõiguste loosungi all propageerida ja teha, mida nad vaid tahavad ja seda ilma, et riigil oleks võimalik nende äärmuslikke tegemisi peatada.

Tees, et vähemused ei pea alluma enamuse tahtele, et see on otseselt keelatud, on sama kauge demokraatiast kui teine üha levitatav tees, et demokraatia ise ongi vähemuste tahte järgimine.

Sisuliselt on need kaks teesi samased ja totaalselt igasuguse demokraatia, üldisemalt aga ühiskonna aruka ja otstarbeka korrastatuse ja reeglistatuse vastased teesid.

Ühiskond ei saa funktsioneerida, kui selle iga segment on sisuliselt puutumatu, asub väljaspool seaduste toimet ja tegutseb, nagu ise heaks arvab. Selle olukorra nimetus on kaos, mitte demokraatia.

Grupid, mis asetavad ennast väljapoole seadusi, on mistahes ühiskonnas kuritegelikud grupid. Seda alates mingitest tänavagängidest kuni organiseeritud kuritegevuse ja maffiani välja. Nemad ei hooli ühiskonna regulatsioonidest ja arvavad endil olevat õiguse teha, mida ja kuidas nad vaid tahavad. Kommunistid ongi endid igal pool maailmas, kus nad pole võimul, endid väljapoole seadust asetanud.

Kui keegi on neid sotside propageeritud teese uskuma jäänud, siis palun revideerige oma arusaamu demokraatiast ja ühiskonnast üldisemalt. Sest selliste teeside esitajad valetavad teile otse näkku.

Alles eile kuulsin ETV 1. Stuudios saates taas samu teese demokraatia kohta. Seal kohal olnud sots (nime ei mäleta) seletas seda taas. Ja mina olin taas imestunud, et otse ETV ekraanilt meile nii häbitult valetatakse ja meile seda täiesti mõttetut jama püütakse külge pookida ja omaseks teha.

Oletan, et sotsid saavadki endale võimu. Ma olen 100% kindel, et nad on siis omaenese selliste destruktiivsete teeside totaalsed vastased, sest on päevselge, et need teesid vaid hävitavad ühiskonda ja hävitavad sotside eneste võimu. Esmane sotside tegu oleks igasugune teisitimõtlemine maha suruda, olematuks teha. Meenutage vaid NSV Liitu.

Kuni aga võim pole sotside käes, siis teenivad nende sellised teesid ja nende levitamine valitseva korra lagundamise eesmärki, et saabuvas kaoses võim põrandalt üles korjata ja oma kommunistlik kasarmukord kehtestada.

Lenin on surnud. Pole vaja teda üles äratada.”

Harri Kingo, poliitikavaatleja

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused