Sotsid on populaarsed lastetute hulgas ehk marksism elu edasi ei vii

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Eestis antakse homoõpetust lausa erakondlikul tasemel.

Sotsidel on üks kummaline rekord sündinud – nad on populaarseimad lastetute seas, mis ütleb, et lisaks ideoloogilisele allakäigule on nad ka elupuu kuivanud oks.

“Oma toetust on nad suurendanud pigem nendes valijagruppides, kus nende positsioon ka varasemalt on parem olnud – nooremate ja lasteta valijate seas,” kirjutab sotside populaarsusreitingu kohta Norstati uuringus teadur Martin Mölder.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Väidetavalt on sotsid väga populaarsed naiste seas (ka suur osa liikmetest on naised) ning tõenäoliselt on nende seas ka suur protsent lastetuid karjäärinaisi ja naiskomissare. Ka tänapäeva noored ei kiirusta laste saamisega ning tahavad vähe lapsi saada.

Sotside erakond on suur homoagenda eestvedaja, seega on neil suur toetus lesbide ning ka radikaalfeministide seas. Kogu see seltskond aga hoidub suuresti laste saamisest. Jääb vaid tõdeda, et sotsid on kuivanud oks elupuul ja seda ka eestlaste kui rahvuse kontekstis.

Noorsotsid on ametlikult nõudnud sooneutraalset Eestit ja nende Vabaduse väljakul peetud miitingul kanti plakateid, millel oli sõnaühendi “traditsiooniline perekond” esimesele sõnale punane rist peale tõmmatud – kuna lapsed tulevad ainult mehest ja naisest, siis on noorsotsid iseenda suguste sündimise vastu. Sotside seas on populaarne ka kliimahüsteeria, mis ütleb, et lapsed on keskkonnavaenulik nähtus.

Kindlasti on sotside ridades ka palju lastega perekondi ning sügav lugupidamine neile, et nad on suutnud sedavõrd eluvaenulikus erakonnas vastuvoolu ujuda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused