Sotside viha mehe ja naise abielusuhte ning otsedemokraatia vastu aina kasvab

Repliik,
- Updated
Indrek Saar on endale õlule võtnud viljatu elustiili võidukäigu ja mehe-naise suhte lammutamise.

Sotside viha traditsioonilise mees-naine-lapsed-perekonna vastu on sedavõrd suureks paisunud, et pöördutakse lausa rahva poole, et inimesed nende viha toidaks. Ehk “hoiame “vihareferendumi” veelgi suurema vihaga ära!”

Sotsid kutsuvad inimesi andma oma panus abieluhääletuse läbikukutamisse, vahendab BNS. Sellega tahavad uusjuunikommunistid Eesti inimestelt ära võtta õiguse väljendada oma arvamust ametlikult läbi referendumi, soovides hoopis allumist nende politrukkide poliitkampaaniale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsid on seega otsedemokraatia vastu, mis annaks vastavalt tulemusele võimaluse teemaga edasi minna ja pingeid maandada. Ükski erakond Eestis ei ole veel astunud sedavõrd räigelt demokraatia vastu.

“Rahvahääletus toob ühiskonda juurde uusi vastasseise, hirmu ja ängi,” väidavad sotsid, kes ise algatasid suure vihakampaania konservatiivse maailmavaatega inimeste ja traditsioonilise peremudeli toetajate vastu, keda on ühiskonnas enamus.

Ehk siis tähendab vaba tahteavaldus referendumi näol nende arvates viha, sotside oma vastutöötamine otsedemokraatiale aga on nende loogika järgi tingitud “puhtast armastusest”,

Kui abielureferendum oleks lastud läbi viia rahulikult ja iga inimene oleks saanud öelda oma arvamuse ning edasi oleks lähtutud tulemusest, siis poleks mingit viha tekkinud – selle viha on tekitanud vastukampaania, sest sotsid leiavad, et mehe ja naise suhe polegi õige ja eluandev.

Kellest on sotsid küll sündinud? Äkki Marxi “pühast vaimust”? Sest nii hullu mehe ja naise loodusest antud suhte vihkamist pole Eestis veel nähtud. Demokraatia vihkamisest rääkimata.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused