Süvariigi sepikojas sepistati veel üks naljakas poliittaies

Repliik,
- Updated
©Internet
Märk, mis kehtib kindlasti Isamaa separatistidele.

Mitte ükski erakond pole oma nimega veel nii mööda pannud kui äsja sünnitusvaludest teatanud “parempoolsed” – tavaline poliitiliste aferistide kamp, kelle ambitsioonid jäid emaparteile ette ja kes sülemina poliitmaastikul kohta otsib.

Ajakirjanik Andres Raid küsib: keda peale iseenda esindab uus loodav erakond Parempoolsed? Meenub Keskerakonnast lahku löönud Arengupartei, mis arenes eimillekski.

See seltskond võinuks minna otse poliitprojekti Eesti 200, kuhu kõik endised parteifüürerid nagu Tsahknad-Izmailovad juba kogunenud on. Ideoloogiliselt on nad sama kamp.

Eesti 200 aga ei saa vist väga palju süvariiklasi kokku ajada, ambitsioonikate isiksuste kontsentratsioon muutub liiga suureks, eriti kui sinna roniks ka eksprokurör Perling, kellele on füüreritundeks vaja oma parteid.

Ju nad loodavad, et kui Reformierakond peaks ka järgmistel valimistel võitma, siis saavad nemadki koos sotside ja “kahesajatajatega” katla juurde liberaalset lobi helpima. Üksi ei jõuaks see kamp kuhugi.

Ilmselt tekib juurde üks iga hinna eest 5% künnisele pürgiv pisipartei, kes peaks alustuseks selgeks õppima, kus on vasak ja kus parem pool.

Uued Uudised

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused