Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Taas saab teoks homofeministlik popikliimastreik rassistlik-seksistlike kliimamuutuste vastu

23.09.2021
Võõrsilt tulnud sõnum võõras keeles Eesti Vabariigi parlamendi ees.
© Uued Uudised

Kui inimesed on mures kliimamuutuste pärast, ei oska nad ettegi kujutada, et sagenenud taifuunid ja põuad pole tingitud mitte CO-st, vaid rassismist, seksismist ja klassilõhedest.

Nimelt väidab üks koolinoorte reedeste popipäevade korraldajatest Henri Holtsmeier: “Keskkonnakriis on eelkõige väärtuste kriis. Sotsiaal-majanduslikud probleemid, sealhulgas rassism, seksism ja klassilõhed, võimendavad kliimakriisi ja vastupidi.”

Võib eeldada, et Gröönimaa sulamise on noore kliimahungveipingi teooria järgi põhjustanud konservatiivsed väärtused ja mitte ükski “vähemus” ei tooda mingilgi moel CO-d juurde.

BNS teatab: “Noorte keskkonnaliikumine Fridays for Future (FFF) korraldab reedel ülemaailmse kliimastreigi üritusi Tallinnas, Tartus ja Narvas.”

Üllatus-üllatus – kliimat ei päästa mitte ainult keskkonnakaitsjad, vaid ka homod koos marufeministidega – uudise järgi esinevad seal Eesti LGBT Ühingu juhatuse liige Kristiina Raud ja Kaimai Kuldkepp Feministeeriumist.

On tõesti kurb, et tõsine kliimavõitlus on neomarksismi laste poolt okupeeritud – tuled kliimavõitlusele, saad portsu homoagendat ja meestevihkamist “boonuseks” juurde.

Ürituse kaaskorraldajateks on ka loomakaitsjad Loomusest ja Eesti Metsa Abiks. Kui need inimesed sellise homofeministliku seltskonnaga koos kliimat päästavad, siis ei tule nende kaudu küll ükski konservatiivne noor loomi ja Eesti metsa päästma.

Loomuse aktivistid ongi suuresti ekstremistid, aga Eesti Metsa Abiks tõmbab nüüd küll endale vee peale – EMA tähendab “euroopalike väärtuste” ideoloogia kannupoissi.

Mis siis ikka, seltsimehed marksistid, vikerkaarelipu all ja feministlike kiljatuste saatel kliimat päästma! Ja suur tänu, et avate Eesti inimeste silmad selles osas, mida teie kliimavõitlus tegelikult endast kujutab.

Fridays for Future aga ütleb otse, et noorte tulevik seisneb viljatuses ja sooneutraalsuses, mida tutvustavad LGBT ja Feministeerium.