Tanel Kiige ministeerium leidis patuoina ja tümitab oma naha päästmiseks nüüd teda

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Tanel Kiigel tuleks kord ennast mehena näidata ja oma haldusalal toimuva eest vastutus võtta.

Töö- ja terviseminister Tanel Kiik ei taha skandaalidele ja äpardustele vaatamata oma sooja kohta loovutada ning on nüüd tanki pannud Terviseameti ja selle lahkuva juhi Üllar Lanno.

“Sotsiaalministeerium avaldas terviseameti külmlao kontrolldokumendi, millest selgub, et terviseameti juhtkond ei ole täitnud hoolsuskohustuse nõuet ning peadirektor Üllar Lanno ei taganud sisekontrolli süsteemi rakendamist terviseameti ravimite hulgimüügi tegevuses,” vahendab ERR loos “Sotsiaalministeeriumi kontroll tuvastas terviseameti töös rea puuduseid.”

Esialgu püüdis sotsiaalministeerium süü ajada külmlao ehitajale, kuid ebaõnnestunult, ja pärast seda on mustad pilved liikunud Kiigele aina lähemale. Nüüd surutakse dzoti ette Terviseamet, seda lootuses, et minister ikka pukki jääb – oleks ju häbi nii personaalsete laenuandjate kui WHO ees, mille ametnik Kiik on.

Terviseamet aga on sotsiaalministeeriumi haldusalas ja kui Tanel Kiik ei näinud selle väärtegutsemist, siis tuleb ka temal lahkuda – nii lihtne see ongi. Terviseminister on ennast halvast küljest näidanud, usaldust tema vastu enam pole ja lahkuda tuleb tal agoonia pikendamisest hoolimata nagunii.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused