Teeks õige heteroseksuaalide festivali ja viiks oma voodielu eelistused paraadile

Repliik,
- Updated
©Scanpix

Facebook tunnistas eile Uutes Uudistes avaldatud loo homoseksualistide festivalist Helsingis vihakõneks ning eemaldas selle.

On iseloomulik, et just homoteema puhul leidub kaebajaid, kes igas kirjutises vihailminguid näevad ja imetabasel kombel nende kaebused ka rahuldatakse.

Kuigi homoseksualiste – või neid, kes end avalikult selleks tunnistavad –  on vähemalt Eestis üsna vähe, on nad seejuures üliaktiivsed. Homodest rääkides tuleb tegelikult pidada silmas kõiki teisi seksuaalhälvetega inimesi, kes kuuluvad lühendi  LGBT+ alla jne.

Seejuures on kummastav, et kui see rahvas ihaleb kõik võrdset kohtlemist, siis samal ajal käituvad nad ise selliselt, et nad peaksid justkui olema kuidagi eelistatumad.

See on küll üsna väljakutsuv ja isegi provokatiivne, ehkki psühholoogiliselt on ka mõistetav – tuleneb alaväärsuskompleksidest.

Rääkides nimetatud festivalist, mis Helsingis käimas, mida peetakse suisa tänavuseks suurimaks kultuurisündmuseks ja mida toetavad partneritena suured kompaniid, siis asetagem end hetkeks teise rolli: kui homod tahavad olla võrdsed võrdsete seas, siis kuidas nad suhtuksid sellesse, kui heterod lähevad tänavale eksponeerima oma voodielu eelistusi?

Nad arvaksid, et neid mõnitatakse, neid vihatakse, et see on ebanormaalne jne. Aga niipea, kui homodest mingi jutt ilmub, jooksevad nad kaebama, olgu seal vihakõne ilminguid või mitte. Niikuinii on see kõik maitse asi.

Kes Facebookis eilset kõnesolevat lugu ei lugenud, saab seda teha Uute Uudiste küljel ja otsustagu ise. Loo pealkiri on: „Helsingi homotrall on lisaks kirikule ka sealse lennukompanii ära tinistanud“.

Muidugi on omaette huvitav jälgida, kui kaua seda lugu lastakse üleval olla.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused