Toomas Sildam ei saa valitsusest aru, sest ta lihtsalt ei taha aru saada

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
ERR korraldab toomassildamlikke rünnakuid valitsuse vastu. Pilt on illustratiivne.

Vasakäärmuslik lehemees Toomas Sildam kirjutab ERR-is, et ei saa enam aru, mis on valitsuse tehtud piirangute mõte. Tegelikult ei taha Sildam ammu enam ise millestki aru saada.

Valitsuse peksmine on teatud vasakpoolsete ajakirjanike leib ja Sildam ei saaks aru ka siis, kui valitsus praegustele asjadele midagi risti vastupidist teeks. Võib täiesti kindel olla, et Sildam raevutseks ka siis, kui koroonat üldse poleks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Praegu on koroona tippaeg, koolides on nagunii talvevaheaeg tulemas ja ehk ongi õige aeg vähemalt laste kaudu pisut haiguse levikut piirata?

Sildam on rünnakuks valinud sellise taktika, et koolide sulgemine olevat mõistlik seal, kus haigus on valupunktiks, kuid miks suletavat koolid seal, kus on rahulik? Ta ei näe paraku Saaremaa, Tartu ja Võru pealt juba kogetut, et piisab ühest inimesest, kui uus kolle on juba sees.

“Kas valitsus tõesti arvab, et kõik koju lükatud õpilased istuvad kodudes, loevad laua taga süvenenult Tammsaaret või Hugod ja lahendavad iseseisva innukusega matemaatika või füüsika ülesandeid. Aga võibolla nad kogunevad tihedas summas sõprade korterites või hängivad kaubakeskustes, nina maski alt väljas?” küsib Sildam.

See on demagoogia. Täpselt sama küsimus laste tegelikust käitumisest oleks päevakorral ka siis, kui valitsuses istuks Reformierakond ja sotsid.

Sildam esindab meedia poolelt seda lammutavat stiili, mille põhimõte on üks – juhtugu mis tahes, peaasi, et see valitsusele halvasti mõjuks. See on nähtav kogu opositsiooni ning nende ihumeedia ja -presidendi tegevuses.

Sildam&Co tegevuse destruktiivsusest saab aru, kui jälgida maailmas, ka siinsamas Euroopas toimuvat, kus praktiliselt kõik valitsused, olgu parem- või vasakpoolsed, üritavad leida mingeid võimalusi koroona leviku piiramiseks, nad teevad üht õigesti ja eksivad teises, neid kritiseeritakse ja toetatakse, ja nad üritavad edasi. Teatud seltskond aga kasutab pandeemiat oma huvides ära, olles sellest valitsusvastase relva kujundanud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused