Traditsioonilise elukorralduse esmatähtsus maksab ka tänases vastuoludes siplevas ühiskonnas

Repliik,
Keelumärgid Eestile.

Inimkonnal on olnud üks kinnitamata reegel – esimesel on järgnejatest rohkem õigusi ning traditsioon on esikohal ja alles siis tuleb muutus, kusjuures viimasel tuleb ennast tõestada, mitte vastupidi.

Kui üks rahvas elab sajandeid ja aastatuhandeid ühes paigas Maal, mis on tema koduks saanud, siis peavad rändlejad kas nende elulaadiga kohanema või vähemalt sellega arvestama. Kui nad oma elulaadi peale suruvad, on see agressioon, millele vastu hakkamine on põlisrahva õigus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sama on ühiskonna traditsioonidega – kui need on kestnud sajandeid, siis agressoriks on pealesunnitavad muutused, mitte traditsioonide hoidmine. See maksab ka tänases Eestis.

Traditsiooniline pere kuulub eestlaste elulaadi ja kõik need “euroopalikeks väärtusteks” kutsutavad uuendused on viimase viieteistkümne EL-aasta jooksul sisse tulnud või siia toodud võõrnähtused, millest inimestel ja kodanikel on alati õigus keelduda.

Täpsustatult – kõik see, millest räägivad liberaalid ja vasakpoolsed, on importideoloogia, ja see, mida kaitsevad rahvuskonservatiivid, on traditsioon. Sissetoodaval ei saa mingilgi moel olla õigust juba olemasoleva ees.

Seega, kui keegi väidab, et abielureferendum lõhestab rahvast, siis lõhestajaks on need, kes suruvad “uutmoodi mõtlemist” peale, mitte need, kes traditsioone kaitsevad. Rahvahääletus on mõeldud selleks, et selgitada välja inimeste arvamust selle kohta, kas nad tahavad senise abieluvormiga jätkata või mingeid muudatusi lubada.

Abielureferendumi vastu olijad lihtsalt kardavad, et inimesed kasutavad oma õigust elada nii, nagu elasid meie esivanemad ja saadavad “uusväärtused” pikalt. Nagu peabki.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused