Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Traditsioonilisi pereväärtusi juba naeruvääristatakse, millal hakatakse heteroid taga kiusama?

18.10.2020
Armunud poiss ja tüdruk: kas selline pilt on peagi tabu?
© Scanpix

Abielureferendumi plaan on käputäie geiaktiviste nii pöördesse ajanud, et meedia klähvival kaasabil tehakse kõik selleks, et homototalitarismi ja koos sellega heteroseksuaalide vastu viha külvata. Traditsioonilisi pereväärtusi juba naeruvääristataksegi, kas peagi on armunud mees ja naine tabuteema?

Täna toimus Tallinnas Vabaduse väljakul vikerkaarelippude all kogunemine, mida peavoolumeedia nimetas heameeleavalduseks. Heameelest oli aga asi kaugel, sest vaenutsevatel plakatitel oli näiteks maha tõmmatud sõnapaar   „traditsiooniline perekond“.

Kas tõesti jõuame sinna, et heteroseksuaalid ehk traditsioonilisi peremudelit harrastavad inimesed peavad hakkama kartma tagakiusamist.

Kuid selle meeleavalduse taga on veel üks konks – LGBT-ühendused protestivad selle sama valitsuse vastu, kes neid ja teisi sarnaseid seal osalevaid mittetulundusühinguid sotsiaalministri eestvedamisel rahastavad.

Seega maksab valitsus ise neile palka selle eest, et nad valitsuse vastu tänavale tuleksid. Veidi hullumeelne, et mitte öelda absurdne olukord.