Tänastel sotsidel ja vasakliberaalidel pole “detsembrikuumust” vajagi – nad hävitavad Eesti rippumatuse läbi suveräänsuse ärakinkimise

Repliik,
- Updated
©UU
Kui 1924. aastal tahtis vasakpööre tulla NSV Liidust, siis täna paistab see oht tulevat Euroopa Liidust.

Ilmselt jäi enamusel eestlastest märkamata see, et pühapäeval möödus 95 aastat bolševike riigipöördekatsest 1924. aasta 1. detsembril.

Täna pole liberaalidel, sotsidel ja teistel vasakäärmuslastel vaja Tondi kasarmutele tormi joosta – nad saavad oma tahtmise suveräänsust Brüsselile ära kinkides, võõraid “euroopalikke väärtusi” Eestisse importides, igipõlist elulaadi ja traditsioone naeruvääristades ja siis lammutades, ning protesti “vihakõneseadusega” summutades.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Neomarksismist läbi imbunud vasakliberalism ei võta ammugi enam ühiskondi vintpüssiga oma kontrolli alla – infotehnoloogilisel ajastul võetakse riigid üle meedia, ülikoolide, haridussüsteemi, ametnikkonna, ideoloogiste hämamiste ja muu sellisega. Proletariaat enam neid ei huvita, uued lemmikud on migrandid, vähemused ja naised. Revolutsionääridel on aega olla evolutsionäärid.

Ainult et selline inimvihkajalikkus ei ole kuskil lõplikult läbi läinud – ei NSV Liidus, Hiina RV-s, Kampucheas, Kuubas ega ka Venetsueelas või Boliivias. Kahjuks neelab neobolševistlik ideoloogia enne oma surma miljoneid inimelusid.

Kuna detsembrikommunistid tulevad täna tagasi Läänest ja vasakliberaalidena, siis ei tohi nende pealetungi maha magada – ja rahvuskonservatiivid tegelevadki vastupanuga, et säilitada seda, mis on hoidmist väärt.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused