Urmas Reitelmann: Kallase ja Kiige valitsedes võib koroonarindelt kõige veidramaid otsuseid oodata

Repliik,
©Uued Uudised
Kaja Kallase valitsus sai Riigikogult mandaadi koalitsiooni-, aga mitte vähemusvalitsuseks.

“Vaktsineerimiskava puudumises oli süüdi Tanel Kiik, kelle alluvad Priske ja Jesse ei teinud plaanide väljatöötamiseks suve jooksul mitte midagi.

Plaanide puudumisest hakati rääkima alles pärast Kuuuurija saadet ja sedagi alustati lekitaja nime välja selgitamisest ning tõerääkija näidishukkamisest sotsiaalministeeriumi ladviku poolt. Karm tõde on see, et “kavana” esitasi sotsiaalministeerium valitsusele seagripi meetmete loetelu, milles seagripp oli asendatud covidi nimega.

Seesama luuser Kiik istub tänagi valitsuses, patrab palju, kuid on ebapädev kuubis. Sotsiaalministeeriumi tegelik ja ainus töövõit on aga priskesse kantslerisse litsutud, riskirühma kuulunud inimeste tagant varastatud vaktsiin.

“Peaministrist”, kes tõemeeli arvab, et toitlustuskohad ei ole samasugused potentsiaalsed haiguskolletena liigituvad töökohad, võib tulevikus aga palju veidraid seisukohavõtte ning “asjatundlikke” analüüse oodata.”

Urmas Reitelmann, EKRE Riigikogu saadik

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused