Urmas Reitelmann: Lauri Hussar jätkab E200-s Postimehest tuttavat valetamist

Repliik,
©UU
Urmas Reitelmann

EKRE Riigikogu saadik Urmas Reitelmann ütleb Eesti 200 juhiks pürgiva Lauri Hussari lause “Kahjuks siseneme viimaste aastakümnete suurimasse kriisi ja riigikogu erakondadel ei ole plaani, kuidas sellega toime tulla” kohta, et nii nagu valetas Postimees Hussari aegadel, nii valetab mees poliitikas.

“Jeestidvesti on haletsusväärne luuseripere, kes pole veel võimu nuusutanudki, kuid juba valetab sajaga. Seltsimees Hussari juhitud Postimees valetas mäletamist mööda sellest, kuidas Trump olevat mingite vene libudega Moskvas “kuldset vihma” nautinud, täna väidab vasakäärmuslane, et parlamendierakondadel ei ole energiakriisist väljumise plaani. Rahvuskonservatiividel on selline plaan, teostatav ja lihtne, kuid Hussar jätkab harjumuspärast valetamist. Kas keegi suudab süvariigi loodud äbarike dvestilaste ja rahapesuerakonna kvalitatiivset vahet hoomata?” küsib Urmas Reitelmann.

Meenutuseks ka Lauri Hussari hüpe “kahesajatajate” juurde toimus pärast pikka kiidulaulu Postimehes

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused