Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Urmas Reitelmann: NATO töllid näitavad venelastele kätte piirid, milleni nad võivad minna

24.07.2022
Urmas Reitelmann
© UU

EKRE poliitik Urmas Reitelmann kritiseerib Odessa pihta sooritatud raketirünnaku taustal NATO riikide juhte ja alliansi tegelasi, kes oma sõnade ja tegevusega näitavad Kremlile täpselt kätte, millega Venemaal arvestada tuleb.

Eriti käib see relvatarnete kohta, mis alatasa takerduvad või sootuks ära jäävad – nii saab Venemaa hetkeseisu ja tulevikuohte lihtsalt välja arvestada.

“USA kindralid rääkisid mõne päeva eest üsna kindlas kõneviisis F-16 ja A-10 andmises ukrainlastele. Millal jõuab kohale vajadus relvastada ukrainlasi kõikide moodsate relvasüsteemidega? Küll aga patravad mingid NATO töllid relvadest, mida ei anta, näidates tibladele, mida neil karta ei tasu, ja piiri, milleni nad võivad minna. Kui loll peab olema üks poliitik, kes oma kaardid vaenlasele avab?” kirjutab Urmas Reitelmann sotsiaalmeedias.

Eestis on selliseks “tölliks” kaitseväe juhataja Martin Herem, kes teatas meedias avalikult, kui suur võimekus olevat Eestil piiri taha jäänud Vene vägede vastu ja kuidas NATO kavatsevat blokeerida ühendusi Peterburi ja Kaliningradi vahel.