Urmas Reitelmann: otsustusvõimetu peaminister poeb peitu, et mitte näidata oma ebakompetentsust

Repliik,
- Updated
Poodiumid on saanud loosungite mahakarjumise kohaks. Pilt on illustratiivne.

“Vasakliberaalne valitsus surus täna korruptsioonierakondade, sotsialistide ja isamaalaste häältega läbi ettepaneku talitada sel nädalal kaugtöö vormis. Põhjusena toodi välja erakordselt kõrge nakatumisnäitaja Eestis.

Samas ei ole Riigikogu kaugtööle üleviimiseks mitte ainsatki tõsist põhjust, kõik Riigikogu liikmed on hää tervise juures. Põhjus peitub aga erakordselt hädise ja saamatu peaministri paanilises hirmus seista saadikute ees ja anda etendus endast, kui otsustusvõimelisest ja energilisest juhist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nakatumisnäitaja on tõusuteel ja siinkohal pöörduvadki kõikide pilgud valitsuse, eelkõige peaministrit etendava tegelase suunas, kes, nagu me hästi mäletame, alles mõned päevad tagasi hädaldas restoranide lahtioleku aegade, õpilaste kaugõppe ja miljoni muu totra asja üle.

Tunnistagem ausalt, et Eestis ei ole vähimaidki haiguse levikut tõhusalt tõkestavat piirangut kehtestatud ning plaani ja otsustusvõime puudumine on viinud meid sisuliselt riigi täieliku sulgemise äärele.

Need ongi küsimused, milledele Kallasel vastuseid ei ole ja nende puudumist üritabki proua eskapismiga varjata. Riigikogu tänase istungi ajal ei suutnud „peaministri“ kantselei võtta ühendust Riigikogu juhatusega, et teavitada Kallase ilmumisest rahvaesindajate ette, millise ettepaneku saatsid erakondade esindajad täna hommikupoolikul. Vastuseks kõlas Reformierakonnale iseloomulik arrogantne kõrvulukustav vaikus.

Opositsioonis istudes oli tänane peaminister aneemiline ja hale hädaldaja. Stenbocki majas on temast aga saanud rahvale ja riigile tõeline nuhtlus, otsustusvõimetuse ja nahahoidmise etalon, kuigi peavoolumeedia annab endast kõik, et taolist kuvandit ei tekiks.”

Urmas Reitelmann, EKRE Riigikogu saadik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused