Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Urmas Reitelmann: Riina Sikkut langetas maskid – mingeid gaasivarusid pole, on vaid lubadused

20.10.2022
Urmas Reitelmann
© UU

EKRE Riigikogu saadik Urmas Reitelmann kirjutab sellest, mis selgus majandusminister Riina Sikkuti umbusaldamisel, ja midagi head seal kuulda polnud.

“Täna oli maskide langemise päev. Selgus, et kõik väited gaasivarude olemasolust on olnud puhas vale. Gaasi ei ole, isegi lepinguid mitte, on pelgalt lubadused.

Euroopa ilmateenistus ennustas paari nädala eest üsna leebet talve, mis olukorda otsekohe kriitiliseks ei tee, kuid selle klounidest koosneva valitsuse poolt mingeid otsustavaid samme gaasivarude suurendamiseks oodata ei ole, õige aeg on maha magatud. Süüdi on muidugi rahvusvaheline imperialism puutiniga eesotsas.

Lisaks paljastas sm. Sikkut, et järgmine valitsus, kuhu sotsid mõistagi kuuluda tahavad, hakkab radikaalselt makse suurendama. Ehk siis olukord, mis on maksumaksjale niigi väga halb, läheb veelgi hullemaks.

Rahapesuerakonna ideoloogia jutlustajad on ammu rääkinud, et maksud ja aktsiisid peavadki olema kõrged, rohepööre nõuab ohverdusi ja elatustase peabki 21. sajandil halvemaks minema (planeet vajab päästmist), nüüd siis aus ülestunnistus terendavatest uutest maksudest nagu automaks, mis mõistagi ei jää ainsaks.”