Urmas Reitelmann: terviseamet ja sotsiaalministeerium mediteerivad tegutsemise asemel

Repliik,
©Scanpix

EKRE Riigikogu saadik Urmas Reitelmann ütleb oma sotsiaalmeediapostituses, et Eesti teeb tuntud vea: etteruttavalt tunduvad kõik kaitsemeetmed ülereageerimisena, tagasivaateliselt aga ebapiisavad.

“Eilsed uudised Itaaliast annavad suremusprotsendiks 39. Eesti terviseamet ja sotsiaalministeerium edastavad mingite ebapädevate stratcomi tegelaste sisutühja jama.

Itaalia võimud tunnistavad, et ei võtnud ohumärke esialgu tõsiselt ja lendaski hiinlane ventilaatorisse. Vähemalt juutidel on aru peas ja riik välismaalastele suletud. Ei kujuta ette, mida eestlased ülipriske kantsleri tüürimisel veel mediteerivad? On ammu teada ja inimkonna ajaloos valusalt läbielatud tõsiasi, et etteruttavalt tunduvad kõik kaitsemeetmed ülereageerimisena, tagasivaateliselt aga ebapiisavad.

Meie tervishoiubürokraatidele näib saja aasta eest 80 miljonit ohvrit nõudnud hispaania gripp ebaolulise tõigana meditsiiniajaloost, aga ametnikud võivadki enda tunda turvaliselt, sest nad ei vastuta nagunii mitte millegi eest mitte kunagi. Hoidku jumal selle eest, et keegi terviseametilt julgeb midagi küsida, sest sellega sekkuks küsija rämedalt ameti tegevusse, nagu me listeeriahüsteeria ja Järviku näitel mäletame.”

Kommentaarid

One commentOn Urmas Reitelmann: terviseamet ja sotsiaalministeerium mediteerivad tegutsemise asemel

  • Avatar

    Kurb on vaadata meie hädiseid ja otsustusvõimetuid ja imselt ka rumalaid ametnike.Kui oli vaja Wooli firmat kiusata siis näitas VTA äärmist muret,nüüd ollakse nagu nagu äpud.Ilmselt oodatakse juhiseid Brüsselist? Taoline rumalus ja ükskõiksus peab olema karistatav.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused