Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Usu sotsi ühte sõnagi, oled ikka petta saanud. Katri Raiki näite varal

21.10.2022
Katri Raik on libe nagu Narva jõe lutsukala. Ehtne sots.
© Uued Uudised

Narva linnapea Katri Raik on saamas järjekordseks näiteks, et teatud poliitikuid lihtsalt ei maksa uskuda – kindlana välja öeldud sõna süüakse ruttu ära.

ERR vahendab: “Suvel riigikogu valimistel kandideerimisest loobumisest teatanud Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda kuuluv Narva linnapea Katri Raik ütles reedel, et tema toonane väljaütlemine oli emotsioonidest kantud ning praegu ta kaalub ikkagi kevadel kandideerimist.

Raik otsustas augusti keskpaigas Narva tanki teisaldamise foonil 2023. aasta märtsis toimuvatel Riigikogu valimistel mitte kandideerida.

“Ma ei kandideeri. Selline on mu viimaste päevade emotsioon. Ma ei kandideeri ei ühe ega teise erakonna nimekirjas. Nüüd üritan töötada ainult Narva heaks. Ja tööd on siin piisavalt,” ütles Raik augustis ERR-i venekeelsele portaalile. “Kas võib öelda, et mu otsus on lõplik? Jah, see on praegu lõplik. Aga tuleb aru saada, et lähikuudel võib palju muutuda.”

Sots Raik toob poliitikasse veel ühe momendi – lõplik (!) otsus võib lähiajal muutuda. See on sama, nagu Eesti justiitssüsteemis, kus eluaegne vanglakaristus ei tähenda enam ülejäänud elu türmis istumist, vaid muutub poole-eluaegseks.

Mida nüüd Katri Raikiga peale hakata? Kui ta ütleb, et aitab narvakatel raske talve üle elada, siis võib ta järsku teatada, et lubadus oli emotsioonidest kantud ja vaadake ise, kuidas hakkama saate.

Katri Raik on enda näite varal hästi teada andnud, millistele poliitikutele peatsetel valimistel häält anda ei tohiks – need on tuulelipupoliitikud, kes vahetavad veendumusi nagu tavainimene sokke. Aga sotsid ongi läbi ajaloo sellised libedad olnud.

Uued Uudised