“Uue inimese” loomine ennustab alati totalitaarse ühiskonna loomist

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Hiina on karmi ja kohati mõistmatu ajalooga suur maa, mille viimase 70 aasta sisse mahuvad nii “kultuurirevolutsioon” kui ka “suur hüpe”. Pilt on illustratiivne.

Ajaloo kogemused on läbi terve rea veriste diktaatorite tõestanud, et kui keegi hakkab looma “uut”, ideaalset inimest, põrkub see iga kord kokku inimloomuse ebatäiuslikkusega, ideaali hakatakse looma sunniga ja asi lõpeb vereojades.

Seda on tõestanud Lenin, Stalin, Hitler, Pol Poth, Mao Zedong ja paljud teised, kelle teooriad on olnud kaunid, kuid praktikas on tulnud “uue inimese” loomisel miljonite kaupa “vanu ja kõlbmatuid” alt maha nottida.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Uut inimest” loob juba ka neomarksismist narkojoobe saanud liberalism – see superinimene peaks armastama kõiki maailmas seiklevaid migrante, omaks võtma kõik seksuaalsed sättumused, mida inimloomus välja suudab mõelda, olema salliv kõige vastu, mida silm vaid näeb ja kõrv kuuleb, ja nii edasi.

Selleks aga tuleb eelnevalt hävitada kõik, mida me tunneme ajaloo, traditsioonide ja moraali all. Kui keegi sellega nõus pole, on ta rumal, harimatu ja mahajäänu – ta tuleb õigele teele juhatada.

“Uut inimest” luuaksegi ka Läänes sunni, repressioonide ja karistustega, mis algab poliitkorrektsuse, “vihakõnede” vastu võitlemise, kohustuslike sallivuse ja inimlikkusega ning lõpeb sügavate, konfliktidesse paiskavate lõhedega ühiskonnas. Kõik ei taha “uuteks inimesteks” hakata ja need represseeritakse või hävitatakse – hea ja ideaalne ühiskond rajatakse hukatute luudele.

Eestiski on näha, kuidas “sallivuslased” tahavad “sallimatuid” risti lüüa, kuulutades isegi, et neid vihata olevat loomulik – salliv inimene, kes vihkab, on tõepoolest “uus inimene” oma ebaloomulikkuses.

“Uue inimese” loomine sunniga on kuritegelik, sest see ei arvesta mitte millegagi peale ideoloogia – ei inimloomuse, Looduse kujundatu, ajaloo, traditsioonide ega ka demokraatia ja vabaduse ideaalidega.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused