Uuringu tulemus: Kaja, me nõuame veelgi kõrgemaid hindu! Inflatsiooni, inflatsiooni… (kestvad kiiduavaldused)

Repliik, Satiir,
©UU
Eesti rahvas toetab Kaja kallast ega soovi kütusehindade langemist alla kahe euro.

Iga rahvas pidavat väärima oma valitsejaid ja Eesti pole siin erand – Kaja Kallas on auga välja teenitud.

Viimasel ajal teiste parteide ees niigi mäekõrgust ülekaalu omav Reformierakond suurendas viimase nädalaga oma toetusprotsenti veelgi, selgub Ühiskonnauuringute Instituudi tellitud Norstat Eesti küsitlusest. Tõsi küll, tema kaksiku Eesti 200 toetus on langenud 13 protsendile, mis on üks seletustest.

Tugev kolmandik Eesti elanikest toetab Kaja Kallast ja Reformierakonda ning uusi hinnatõuse sügisel.

Talviste toetusmeetmete kadumise järel täie mõjuga tuntav inflatsioon on saavutanud kiiruse, mida pole Eestis nähtud 1990ndate keskpaigast saadik. Leevendust enne aasta teist poolt ei paista ja vahepeal tasuks hakata kütteperioodiks raha koguma, kirjutas Äripäev mõne päeva eest.

Aastane hinnatõus oli viimati nii kiire septembris 1996 ehk 25 aastat tagasi, kommenteeris väljaandele Swedbanki vanemanalüütik Liis Elmik. Sisuliselt on hinnad ühe aastaga kasvanud sama palju kui eelneva kümne aasta vältel kokku. Ainuüksi märtsiga võrreldes tõusis aprilli tarbijahinnaindeks 3,6%, mis oleks tubli tõus ka aastases lõikes, lisas omalt poolt SEB analüütik Mihkel Nestor.

Pärast kõike seda on Eesti rahvas ikka Kaja Kallase fänn? Selle eest, et too annab ilusaid intervjuusid välispressile?

Muidugi on uuringupraktika ennast ilusasti paljastanud ja seda väga tõsiselt võtta ei maksa. Või nagu kirjutab eurosaadik Jaak Madison: Sama hästi võiks ju teha küsitluse küsimusega: Kas Jaak on kõige ilusam ja targem?
1) Jah, kindlasti
2) Tõenäoliselt küll
3) Ei oska öelda
Selliste variantidega saab alati meeldiva tulemuse.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused