Uus tõdemus – aafriklastele on Vahemere paadisõit ja Euroopas ringikolamine üks suur seiklus!

Repliik,
Immigrandid Pariisis
©AFP Photo/Scanpix
Elu on suur seiklus!

Maailm muutub ruttu ja valdavalt mitte paremuse poole.

Minu hea sõber ja võitluskaaslane Urmas Espenberg käis alles Itaalias ja nägi seal mõistagi ohtralt migrantidest neegreid. Tema sõnul tolgendavad aafriklased igal pool, ööbivad suvalistes kohtades, itaallased pakuvad neile juhutöid – Aafrika on jõudnud Euroopasse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui ma uurisin, mida arvavad oma elust neegrid ise, selgitas Urmas, et neile noortele meestele on see tohutu ja lõbus seiklus – Aafrikast tulnud inimesele on siin iga asi põnev. Ja mina arvasin, et nad vähemalt üritavad kohe oma elu sisse seada, aga võta näpust – aafriklastele on Euroopa seikluspark, Vahemeri aga sellele lisanduv adrenaliinilaks.

Minu arvates aga on see üliohtlik tendents, kui Euroopa ujutatakse seiklejatega üle. Esiteks ei hooli nad ei puhtusest ega seadustest – homme mind ju siin ei ole! Teiseks tuleb neil ju millestki elatuda ning varastamine, röövimine või uimastite müümine on seejuures lihtsaimad võimalused.

Ja kolmandaks, sellised kuriteod, nagu noore kauni itaallanna vägistamine, kägistamine ja tükeldamine Itaalia linnas Maseratas, ei tundu seiklejatele samuti midagi hullu olevat – ju siis on seda Kongos, Rwandas või Libeerias varemgi tehtud.

Euroopa kultuuri ja ühiskonna aluseks on seadustest kinnipidamine ja kord. Kui selline kontingent mandril ringi liigub, on tulemuseks kaos, nagu see ongi Pariisis, Calais`is ja paljudes muudes kohtades. Aafriklased lihtsalt elavad telkides, sest see on seiklus, nad ei lähe tööle, sest midagi ikka kuskilt leiab, ise aga külvavad ühiskonnas segadust ja ebaseaduslikkust. Kord nad tüdinevad seiklemisest, hakkavad endale nõudma autot, rahapatakat ja maja äärelinnas ning kui seda neile ei anta, hakkavad nad märatsema, lõhkuma, röövima ja vägistama – see pole udujutt, vaid juba Euroopa reaalsus.

Selle kõige taustal tahaksin Ungari peaministri Viktor Orbani ees mütsi maha võtta ja sügavalt kummardada – tema riigis selliseid asju ei juhtu. Võtan ka julguse ja õiguse nimetada seda seiklevat noorte meeste massi saastaks – kui keegi vaidleb vastu, vaadaku siinsamas Uutes Uudistes 20. juulil avaldatud lugu “Belgia poliitik: sisserändajate vägivald Lääne linnatänavatel viib etnilise kodusõjani, sest ka eurooplased haaravad varsti relvad”. Selles on link, millelt näeb sisserändajate vägivaldsuse kogu ehedust!

Ja veel – kirjutasin täna ümber ühe Eesti naise murelikku kirja EKRE saadikule Henn Põlluaasale, milles ta kurdab venestamise üle. Mulle tuli silme ette just see olukord, mis on Mordvas, Marimaal, Udmurtias, Komis ja teiste Venemaa soomeugri vabariikides – suuremad linnad on venekeelsed, rahvuskeelt kuuleb vaid kolkakülades. Tallinnas on see suuresti juba käes – vene keel õitseb, eesti keel kustub, inglise keel ronib järjekindlalt edasi, ja seda keskerakondliku valitsuse toel. Nii need väikerahvad hävivadki, kui me ise selle vastu ei võitle!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused