Vaimuvaese prantsuse eurokommunisti kuutõbised luulud ehk kuidas üks välismaalane vihkab Eestit

Repliik,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Niinimetatud Euroopa jurist Gabriel Richard-Molard tahab Marxi hinguse Eestisse tuua. Pilt on illustratiivne.

Niinimetatud Euroopa jurist Gabriel Richard-Molard väidab, et Eesti on viimastel kuudel moondunud kuutõbiste ulualuseks – nii kirjutab vasakäärmuslane, kes on Prantsusmaa Sotsialistliku Partei, Saksamaa Sotsiaaldemokraatliku Partei ja Itaalia Demokraatliku Partei liige ehk padupunane.

Kuigi mees kirjutab sellest, kuidas talle Eesti meeldib, paiskub igast sõnast välja vihkamine selle maa vastu – jällegi on tulnud üks välismaalane, kes karjub kogu Eestile oma põlgust näkku. Kogu loos pole mingeid argumente, on vaid vihkav emotsionaalne sõnavaht.

Kogu väljamaalase jutt kubiseb sellest, kuidas Eestis tõstvat pead fašism, kuidas kukkuvat meie maine maailma silmis, ja lõpeb hoiatusega, et Eestist võib saada Putini satelliitriik – kõike seda kuuleme me oma remsude, kivirähkide, sutropite, vaarikute ning teiste vasakpoolsete suust niigi. Selleks pole vaja eurokommunistil sappi juurde pritsida.

Imestama paneb, et Postimees üldse sellise soperdise avaldas – see on ehtsaim vihaõhutus, välismaalase sekkumine ühe iseseisva riigi sisepoliitikasse. Oleks veel tegu liberaaliga, aga meie rahvusliku päisega esinev ajaleht avaldab sellise vasakäärmuslase juttu, kes on pugenud kolme vasakpoolsesse parteisse korraga. Et õhutada vaenu kolmes suuremas EL-i riigis.

Usutavasti on enamik eestimaalastest teadlikud sellest, et demokraatiaga pole Eestis midagi hullu lahti. Vasakpoolse demagoogi vihakõne aga on määratud sillutama teed proletariaadi diktatuurile – miks ta muidu lisaks Itaaliale, Saksamaale ja Prantsusmaale sotsialismi ka Eestile külge poogib. Siin meenuvadki Viktor Orbani sõnad Brüsseli palgalistest poliitagentidest liikmesmaades.

Kommentaarid

One commentOn Vaimuvaese prantsuse eurokommunisti kuutõbised luulud ehk kuidas üks välismaalane vihkab Eestit

  • Avatar
    Leo Viller

    Meie diplomeeritud sotsiaalteadlased võiksid vahelduseks teha ka tõelist teadustööd ja välja uurida. kas antud eurotegelase näol on tegemist lihtsalt idioodiga ( eirab elementaarseid loodusseaduseid ) või suliga ( saab oma paskvillide eest mingit asist kasu )

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused