Valelikud sotsid tõestasid, et nende valimisloosung “Igaüks loeb!” oli tühipaljas sõnakõlks

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Sotsid

Sotside marksistlik ideoloogia on alati põhinenud valedele, ning nüüd nad tõestasid seda, sülitades oma varasemale valimisloosungile “Igaüks loeb!”

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) teatel esitab erakonna riigikogu fraktsioon abielureferendumi eelnõule tuhandeid muudatusettepenekuid referendumi nurjamiseks ja sellega meelerahu kinkimiseks enamikele Eesti inimestele, vahendab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Referendumi ärajäämine kingib valdavale osale Eesti inimestest meelerahu ja tagab paremad võimalused keskenduda kriitiliste probleemide lahendamisele. Ei maksa unustada, et võitlus pandeemiaga on lähikuudel jõudmas otsustavasse faasi. Sel ajal on ühiskonna polariseerimine eriti tagurlik,“ lausus Saar.

Tema kinnitusel tähendaks referendumi tulek ka laiaulatuslikku kampaaniat, mille käigus külvatatakse viha ja sallimatust vähemuste suunas ning tehakse haiget tuhandetele inimestele.

Saare jutt on ülimalt variserlik – referendumi algatanud EKRE pole kunagi mõelnud suurele kampaaniale, eesmärgiks on vaid küsida rahva arvamust otsedemokraatia teel. Just opositsioon on algatanud meeletu vastukampaania, mille käigus külvatatakse viha ja sallimatust traditsioonilise peremudeli suunas ning tehakse haiget tuhandetele inimestele.

Oma valelikkuses unustab Saar ära selle, et just nemad ise algatasid otse koroonasse nakatumise kõrgajal “ei”-kampaania ja polariseerivad kasvõi selle aastalõpuavaldusega Eesti ühiskonda.

Referendumi ärajäämine võib kinkida rahu sotside ja Eesti 200 toetajatele, kuid rahvusmeelsed eestlased oleks sel juhul väga kurvad ja nördinud. Indrek Saare jutt näitab seega, et talle ja kõigile sotsidele “loeb igaüks” vaid valikuliselt – siis, kui tegu on ideoloogiliste sõpradega. Teiste meelerahu on talle täiesti ükskõik.

Kogu selle avalduse juures on tähelepanuväärne, et Saar ja sotsid teevad ise täpselt sama, mida nad enda sõnutsi ära püüavad hoida – polariseerivad ühiskonda, külvavad viha ja sallimatust ning teevad traditsioonilise pere pärast muretsejatele haiget. Lisaks võtavad nad eesti rahvalt ära õiguse võtta osa otsustamisest eluliselt tähtsates küsimustes.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused