Varro Vooglaid Tanel Kiigele: kui politseiülem apelleerib jõule, siis on ka viide poksiringile kohane

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Politsei

Varro Vooglaid vastab sotsiaalmeedias koroonaminister Tanel Kiigele, kelle väitel olevat SAPTK esimehe konto kaaperdatud.

“End ministriks tituleerivale funktsionaalse kirjaoskuseta kinnisvaramaaklerile olgu esiteks kinnitatud, et minu kontot ei ole kaaperdatud, ning teiseks selgitatud, et (a) viidatud postituses ei sisaldu üleskutset ja (b) aus poks ei ole mingi lihtlabane rusikavõitlus, vaid auväärt olümpiasport.

Postituse taustaks, nagu iga mõtlev inimene peaks aru saama, on kurb tõsiasi, et Elmar Vaherile meeldib ikka ja jälle korraldada absurdseid jõudemonstratsioone, mille käigus saadetakse rahumeelsetele relvastamata kodanikele peale jabur kogus hambuni relvastatud või koguni koertega varustatud politseinikke/kiirreageerijaid, kes on teatavasti seaduse kohaselt puutumatud.

Kui mees tahab sellisel viisil jõule apelleerida, siis võiks ta olla valmis ka ausaks mees mehe vastu jõukatsumiseks. Vastasel juhul jääb paratamatult mulje, et mehel on suur ja väljaelamist nõudev alaväärsuskompleks, aga vähe sisu.”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused