Vasakliberaalsed “loomeinimesed” pakuvad kunsti nime all ilkumist ja maitselagedust

Repliik,
©UU
Ideoloogilised kunstiühendused rabelevad ka ise probleemide küüsis.

Paljusid inimesi solvasid aastavahetuse programmides olnud saatelõigud ja klipid, mis on teadlikult välja lastud poliitiliste oponentide solvamiseks ja ilkujatele ebasümpaatse maailmavaate mõnitamiseks.

Eestis on sellisteks “kunstiinimesteks” näiteks Peeter Oja, Mart Juur, Andrus Vaarik, Andrus Kivirähk ja mitmed teised, kes oma saadetes ja kirjutistes sõna otseses mõttes ilguvad asjade kallal, mis teistele inimestele olulised on, eesmärgiks teiste hinge roojamine.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Peeter Oja sugused on seejuures pärast sellist tegevust veel eriti rõõmsameelsed, justkui teistele haiget tegemist nautides. Kuigi ise pole mingid musterkodanikud, vaid eelnimetatu on roolijoodikuna silma paistnud, mis praeguses kontekstis on eriti võigas.

Varem on päris räigete mõnitamiste alla langenud mitmed EKRE liidrid ja SAPTK esimees Varro Vooglaid, kelle kohta käiv “kunst” väljus igasugustest eetilistest raamidest. Eestlastele pühade asjade mõnitamise alla võib panna ka laulu “Ei ole üksi ükski maa” vasakliberaalse variandi tuntud globalismimeelsete artistide esituses.

Ilmselt kostab selliste “kunstitegijate” üritustel maruline aplaus, sest seal on koos ainult nende endi sugused – teised inimesed seal enam ei käi. Seda väiksemaks jääb aga publiku üldarv üldse.

Kunst on poliitikat ja ideoloogiat, pissivaid naisi ja jalaga pekstavaid taieseid, vulvasid ja peeniseid täis – ja pärast imestavad mõned teatrid või kunstiühendused, miks riik nende haigeid fantaasiaid rahaliselt toetada ei taha.

2 commentsOn Vasakliberaalsed “loomeinimesed” pakuvad kunsti nime all ilkumist ja maitselagedust

 • Avatar

  Paradoks on see, et just Stalin saatis omal ajal terve hunniku selliseid kultuuri-marxiste asumisele ja ka kuuli ette.
  Nimetati seda tollal – nii huvitav kui see ka ei ole kosmopolitiseerimiseks mis tänapäeva mõistes on sama mis globalism.
  Teine paradoks on selles, et ajalugu pidavat korduma…

 • Avatar
  Leo Viller

  Kõik taolised kulturnikud on oma võimete poolest täielikud tühisused, kes ennast oma ” kultuuriga ” ära elatada ei suuda. Ei jäägi siis neil muud üle, kui alandlikult roomata ja käsu peale roojata võimulolijate ees lootuses, et viimaste laualt neile ka midagi pudeneb

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused