Vasakliberaalsed “loomeinimesed” pakuvad kunsti nime all ilkumist ja maitselagedust

Repliik,
©UU
Ideoloogilised kunstiühendused rabelevad ka ise probleemide küüsis.

Paljusid inimesi solvasid aastavahetuse programmides olnud saatelõigud ja klipid, mis on teadlikult välja lastud poliitiliste oponentide solvamiseks ja ilkujatele ebasümpaatse maailmavaate mõnitamiseks.

Eestis on sellisteks “kunstiinimesteks” näiteks Peeter Oja, Mart Juur, Andrus Vaarik, Andrus Kivirähk ja mitmed teised, kes oma saadetes ja kirjutistes sõna otseses mõttes ilguvad asjade kallal, mis teistele inimestele olulised on, eesmärgiks teiste hinge roojamine.

Peeter Oja sugused on seejuures pärast sellist tegevust veel eriti rõõmsameelsed, justkui teistele haiget tegemist nautides. Kuigi ise pole mingid musterkodanikud, vaid eelnimetatu on roolijoodikuna silma paistnud, mis praeguses kontekstis on eriti võigas.

Varem on päris räigete mõnitamiste alla langenud mitmed EKRE liidrid ja SAPTK esimees Varro Vooglaid, kelle kohta käiv “kunst” väljus igasugustest eetilistest raamidest. Eestlastele pühade asjade mõnitamise alla võib panna ka laulu “Ei ole üksi ükski maa” vasakliberaalse variandi tuntud globalismimeelsete artistide esituses.

Ilmselt kostab selliste “kunstitegijate” üritustel maruline aplaus, sest seal on koos ainult nende endi sugused – teised inimesed seal enam ei käi. Seda väiksemaks jääb aga publiku üldarv üldse.

Kunst on poliitikat ja ideoloogiat, pissivaid naisi ja jalaga pekstavaid taieseid, vulvasid ja peeniseid täis – ja pärast imestavad mõned teatrid või kunstiühendused, miks riik nende haigeid fantaasiaid rahaliselt toetada ei taha.

Kommentaarid

2 commentsOn Vasakliberaalsed “loomeinimesed” pakuvad kunsti nime all ilkumist ja maitselagedust

  • Avatar

    Paradoks on see, et just Stalin saatis omal ajal terve hunniku selliseid kultuuri-marxiste asumisele ja ka kuuli ette.
    Nimetati seda tollal – nii huvitav kui see ka ei ole kosmopolitiseerimiseks mis tänapäeva mõistes on sama mis globalism.
    Teine paradoks on selles, et ajalugu pidavat korduma…

  • Avatar

    Kõik taolised kulturnikud on oma võimete poolest täielikud tühisused, kes ennast oma ” kultuuriga ” ära elatada ei suuda. Ei jäägi siis neil muud üle, kui alandlikult roomata ja käsu peale roojata võimulolijate ees lootuses, et viimaste laualt neile ka midagi pudeneb

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused