Veiko Vihuri: Eestis tõstab pead libarahvuslus

Repliik,
- Updated
©Kuvatõmmis
Üks meediaboss usub, et Eesti riigiga enam ei jamata. Öelgu seda näiteks Yana Toomile.

Eesti vaimulik ja  veebiväljaande Meie Kirik peatoimetaja Veiko Vihuri hoiatab sotsiaalmeedias libarahvuslaste eest, kes kasutavad Narva tanki saagat ära hoopis teistsugustel eesmärkidel.

“Eestis kultiveeritakse liberaalset (liba)rahvuslust – kui parafraseerida, siis on see nähtus vormilt rahvuslik, sisult progressiivne.

Praegu vohavad peavoolus pealispindsed rahvuslikud tunded – hea enesetunne saadakse sovetiaegsete monumentide mahavõtmisest (mis oleks tulnud eemaldada juba 1990. aastatel) või kõvatamisest teemal, mida ette võtta riigile ebalojaalsete inimestega.

Sisult on see nn rahvuslus globalistlik, progressistlik, moraalivaba, naudingutele ja kõlvatustele orienteeritud. Praalitakse, et Eesti riigiga ei jamata ja et Narva tuleb rajada genotsiidi mälestusmärk, aga endal pole ju enam riikigi – on mingisugune butafooria, kus ülimuslikuna kehtib Euroopa Liidu õigus ja kus põhimõttelised otsused tehakse välismaiste keskuste poolt.

Ega minagi näe mingit ühisosa soveti-ihalusega, seda põhjusel, et nii nõukogude süsteem kui praegune globalistlik-progressiivne suund on ühe ja sama antikristliku Revolutsiooni osad.

Ehtsad rahvustunded saavad baseeruda üksnes igavikulistel tõdedel ja väärtustel.”

Uued Uudised lisavad ka Veiko Vihuri varasema postituse loo esipildi juurde.

“Eesti inflatsioon on Euroopa kõrgeim. Kas sai selgeks, et Eesti Vabariigiga ei jamata?

Eesti elanikud maksavad teatud aegadel börsielektri eest kümme korda kõrgemat hinda kui soomlased. Kas sai selgeks, et Eesti Vabariigiga ei jamata?

Eesti Vabariigi põhiseadus ei ole enam riigi ülimuslik alusdokument, vaid on allutatud Euroopa Liidu õigusele. Kas sai selgeks, et Eesti Vabariigiga ei jamata?

Hiljuti tühistas Eesti Vabariik osade inimeste põhiseaduslikud õigused, sest nad ei tahtnud lasta endasse süstida valitsuse nõutud aineid. Kas sai selgeks, et Eesti Vabariigiga ei jamata?

Jne, jne. Peaasi, et aru saad: Eesti Vabariigiga ei jamata.”

Toimetuselt: alles mõne aja eest teatas siseminister Lauri Läänemets, et Eesti ei saa midagi teha Venemaalt Schengeni viisaga Eestisse sisenejate suhtes – ei tundu, et Eesti riigiga ei saa jamada.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused