Veiko Vihuri: meedia keerab Viktor Orbani kõne tegeliku sisu pea peale ja AK-usku inimesed usuvadki

Repliik,
©UU
Nii see Eestis käib.

Vaimulik Veiko Vihuri kirjutab sotsiaalmeedias sellest, et inimesed usuvad zombilikult peavoolumeedia käsitlusi Ungari kohta, kuigi peaks ise Viktor Orbani läbi lugema ja oma peaga otsustama.

“Superhea kõne Viktor Orbanilt. Teist sellise kaliibriga riigimeest tänapäeva Euroopas kahjuks ei ole. Lugege süvenenult läbi ja pange siis kõrvale peavoolu armetud, laimavad uudised selle kõne kohta.

Toon välja mõned pealkirjad.
PM: Viktor Orbán kardab rasside segunemist Euroopas.
PM: Holokaustis ellujäänud taunisid Orbáni rassistlikke kommentaare.
EE: Gaasisüstla otsa tõmmatud Orbánile terendab karm tõetund.

Seevastu Orban ütles oma kõnes: “Ja lõpuks on meil veel üks ülesanne: me peame loobuma maagaasist. Elekter on Ungarile palju väiksem mure, sest meil on tuumaelektrijaam ja päikeseenergia. Kui suudame asendada gaasitarbimise teiste allikatega nagu elekter või biomass – tänapäevane puit –, siis vähenevad meie probleemid. See on praeguste eelarveplaanide kohaselt teostatav eesmärk.”

Kahjuks annab Ungari ja ehk veel mõne teemaga paljud Eesti inimesed täiesti ära zombistada. Masendav on näha klaasistunud silmadega “Aktuaalse kaamera” ohvreid, kes Ungari või Orbani mainimisele reageerivad vihase tiraadiga, misjärel on ajutegevus täiesti peatunud. Aga eks öeldaksegi, et iga rahvas väärib oma juhte.”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused